w

Beata Kozidrak chce jak najszybciej uciec z kraju. Internauci nie mają litości

Beata Kozidrak stała się tematem numer 1 w Polsce, gdy zatrzymano ją za jazdę po alkoholu. Liczba artykułów na jej temat ciągle rośnie, więc piosenkarka próbuje uciec przed szumem medialnym.

Sponsorowane

Już dzień po zatrzymaniu Beata Kozidrak wydała oświadczenie, w którym przeprosiła za swoje zachowanie. To jednak nie wystarczyło, aby uciszyć dyskusję na ten temat.

Instagram

Beata Kozidrak ucieka z Polski

Komentarze w mediach na temat Beaty Kozidrak nie milkną i z pewnością szum wokół niej nie zniknie do czasu, gdy zapadnie decyzja prokuratora. Zmęczona całą sytuacją gwiazda zamierza więc przynajmniej na chwilę opuścić Polskę. Celem jej podróży ma być hiszpańska Marbella, gdzie spędzi czas z córkami i wnuczkami.

Sponsorowane

Instagram

Nie tak dawno Andrzej Pietras (były mąż Kozidrak) opowiadał o tym, że piosenkarka kupiła małą nieruchomość w Hiszpanii, która miała być dla niej azylem. Nie wiadomo, czy posiadłość wciąż należy do gwiazdy, ale z pewnością Hiszpania jest jej ulubionym miejscem odpoczynku.

Instagram

Stres i ciągłe przemęczenie gwiazdy

Jak zdradziła jedna ze znajomych Beaty Kozidrak od dawna żyje ona w ciągłym stresie i jest bardzo zmęczona. To podobno właśnie te czynniki doprowadziły też do tego, że wsiadła za kółko po alkoholu. Jak dodaje:

Nie raz była kompletnie wyczerpana, totalnie przemęczona, bez chwili na relaks

Piosenkarka bierze pełną odpowiedzialność za swoje postępowania i zamierza poddać się karze. Nadal jednak czeka na decyzję prokuratora dotyczącą ewentualnej kary. Wakacje w Hiszpanii muszą więc jeszcze poczekać.

Internauci tak odnieśli się do wyjazdu Beaty Kozidrak:

Sponsorowane

Pani Beato jeśli stać Panią nawet na skromną posiadłość w Hiszpanii to z pewnością stać też na taryfę po imprezie. Mnie to osobiście rybka czy ktoś pije czy nie, ale z dwoma promilami (czyli flaszka gorzały na głowę) nie wsiada się za kółko. Babcia na pasach może nie zdążyć pierzchnąć jak w przypadku Najsztuba.

Mam nadzieję, ze Beata jedzie na odwyk , a to tylko zasłona , oby !

Ma już dość? Szkoda, że nie miała dość rozsądku aby po pijaku nie wsiadać do samochodu…

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Sukienka Agaty Dudy na ustach wszystkich. “To jest karalne w etykiecie ubioru!”

    Wstrząsające fakty w sprawie zabójstwa Pauliny. “Wydłubał jej oczy, żeby nie patrzyła na niego po śmierci”