w

Asia Opozda jest w ciąży! Wyciekły prywatne wiadomości od Antka do jej taty

Instagram

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub niecałe dwa miesiące temu. Mimo że starali się zachować datę i miejsce tej uroczystości w tajemnicy, nie udało im się uniknąć fleszy paparazzi. Teraz na jaw wychodzą pewne sekrety i tajemnice związane z rodziną Asi. To właśnie ojciec kobiety opublikował w sieci sms-y od zięcia, w których Antek wyjawia, że jego żona jest w ciąży!

Sponsorowane
Instagram

Asia i Antek zostaną rodzicami

Zdaje się, że niedługo rodzina Opozdy i Królikowskiego przywita na świecie nowego członka rodziny. Jednak nie mogą w pełni cieszyć się tą radosną nowiną. Wszystko przez tatę Asi, który publicznie pierze rodzinne brudy.

Całkiem niedawno w mediach pojawiła się informacja o tragicznym wypadku na Madagaskarze. Uczestniczył w nim Dariusz Opozda – ojciec aktorki.

Sponsorowane

Leżę w szpitalu misyjnym i choć personel jest bardzo pomocny, to nie ma tu ani sprzętu, ani leków, które pomogą mi wyzdrowieć. W ostatnim czasie mięśnie w poranionej nodze zaczęły mi gnić i jeżeli nic się nie poprawi, to w końcu tutaj umrę – mówił w rozmowie z “Echem Dnia” ojciec Asi

Mężczyzna apelował o pomoc. Żalił się publicznie, że niestety nie może liczyć na swoją rodzinę. Zdaje się, że sytuacja jest skomplikowana, a relacja, która łączy Joannę z tatą nie jest najlepsza. Może o tym świadczyć chociażby brak Dariusza na ślubie córki.

Instagram

Joanna Opozda jest w ciąży!

Dariusz Opozda jest za to bardzo aktywny w sieci. To właśnie on na swoim profilu na Facebooku ujawnił prywatne wiadomości, które rzekomo miał otrzymać od zięcia, Antka Królikowskiego. Jasno wynika z nich, że Asia jest w ciąży.

Facebook

Z tej strony Antoni Królikowski, mąż i ojciec dziecka pańskiej córki Joanny. Nie pozwolę nikomu krzywdzić mojej żony i nie interesuje mnie to, że jest pan ojcem Asi, ponieważ nie zachowuje się pan tak, jakby nim faktycznie był… Joanna żyje teraz w przewlekłym stresie, nie tylko z powodu błogosławionego stanu, który znosi z trudem, ale przede wszystkim powodem cierpienia pańskiej córki Joanny, tak samo jak i Aleksandry, jest to co dzieje się i wyprawia na Madagaskarze – możemy przeczytać w screenach wiadomości udostępnionych przez Dariusza

Facebook
Sponsorowane

Do tej pory ani Asia, ani Antek nie skomentowali postu i wiadomości zamieszczonych przez ojca.

Facebook

Dariusz Opozda nie omieszkał także napisać kilku słów do Antka Królikowskiego. Został pozbawiony wysłania wiadomości zwrotnej na messengerze, więc zamieścił ją w poście.

Drogi zięciu Antek Królikowski informuję Cię, że po napisaniu tego postu zablokowałeś mnie, nie dając możliwości odpowiedzi, więc informuję Cię, że:

1. To za moje pieniądze bez mojej wiedzy i zgody tak ładnie bawiłeś się na swoim weselu.
2. Kreacje moich córek i żony też były opłacone za moje pieniądze.
3. Mieszkanie, w którym często sypiałeś na ulicy Worcella wartości miliona złotych, jest darowizną ode mnie dla mojej córki, a Twojej obecnej żony.
4. Wielokrotnie prosiłem o pomoc Twoją żonę Asię i Ciebie. Ty znałeś moją sytuację, a mimo to nic nie zrobiłeś.
5. To, że jestem właścicielem budynków, gruntów, ale pozbawiony gotówki, którą mi ukradły moje dzieci i żona, zostałem więc tu na Madagaskarze całkowicie bezradny. Domem za lot nie zapłacę.
6. Ubezpieczenie, które mam w trzecim najwyższym filarze, w nim osobą kontaktową do ubezpieczyciela ErgoHestii jest moja żona, podała swój nr i maila i ustanowiła się beneficjentem mojej polisy i osobą, która decyduje o moim losie. Ja do tej pory nie otrzymałem żadnych nr ratunkowych ani nr mojej polisy ani od żony ani ErgoHestii. Jestem wprost ubezwłasnowolniony.

Z poważaniem,

Dariusz Opozda

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Afera Amber Gold. Katarzynę P. skazano na 12 lat, a właśnie opuściła areszt!

   Twierdzi, że zgwałciło ją 12 mężczyzn. Policja zmusiła ją do wycofania zarzutów?