w

Tak wyglądał grób Ani Przybylskiej dzień przed rocznicą śmierci. Wzruszający widok

Instagram

Anna Przybylska była naprawdę utalentowaną, a w dodatku uwielbianą przez widzów aktorką i fotomodelką. Niestety zmarła bardzo młodo, 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 36 lat. Walczyła wytrwale z nieuleczalną chorobą – rakiem trzustki. Po śmierci bliscy pochowali ją na cmentarzu w Gdyni.

Sponsorowane
Facebook

Ostatnie miesiące życia Anny Przybylskiej

To właśnie dziś mija już 7 rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Ostatnie miesiące jej życia była naprawdę trudne i pełne bólu. Pod koniec lipca 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki. Poza Polską leczyła się też w Szwajcarii. Niestety, nowotwór nie dał za wygraną. Ostatecznie doprowadził do śmierci 36-latki 5 października 2014 roku, o godzinie 15:18, we własnym domu w Gdyni Orłowie. Zaledwie cztery dni później rodzina pochowała ją na grobie ojca, na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Facebook

Sponsorowane

Anna Przybylska rodzina i kariera

Ania w 2000 roku wyszła za mąż. Jej pierwszym wybrankiem okazał się tenisista, Dominik Zygra. Jednak małżeństwo nie trwało długo. Zaledwie po roku doszło do rozwodu. Kolejny związek w życiu aktorki był już tym ostatnim. Prawdziwą miłość odnalazła w ramionach Jarosława Bieniuka. Jednak para nigdy nie zdecydowała się zawrzeć związku małżeńskiego. Nie miało to dla nich znaczenia, bo bardzo się kochali. Owocem ich miłości jest trójka wspaniałych dzieci. Pierwsza na świat przyszła Oliwia, w 2002 roku, następni byli synowie Szymon 2006 roku i Jan 2011 rok.

Facebook

Jeśli chodzi o życie zawodowe, Ania zadebiutowała w 1997 roku w filmie “Ciemna strona Wenus”. Jednak największą popularność przyniosła jej rola policjantki Marylki w serialu “Złotopolscy”. Zagrała także w filmach: “Dzień świra”, “Dlaczego nie!”, “Złoty środek” czy “Bilet na Księżyc”.

Facebook

7 rocznica śmierci Anny Przybylskiej

Choć od śmierci aktorki minęło już siedem lat, jej grób na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni jest wciąż zadbany. Mimo że skromny, to widać, że bliscy nie zapominają odwiedzać swojej ukochanej córki, mamy, czy partnerki. Świadczą o tym chociażby palące się znicze, czy świeże wiązanki kwiatów. Właśnie tak wyglądał grób Ani tuż przed rocznicą jej śmierci.

View post on imgur.com
Sponsorowane

View post on imgur.com

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Regularnie gwałcił 7-letniego amstaffa. Za opłatą wypożyczał go też innym osobom

   Nie żyje bardzo znana i wybitna polska pływaczka. Odeszła tak nagle