w

Zaatakowała męża nożem, bo znalazła jego zdjęcia z „inną”. Nie rozpoznała… siebie

zdjęcia ilustracyjne

Oskarżono kobietę, która kilkukrotnie dźgnęła swojego męża. Wpadła w szał po tym jak znalazła zdjęcia swojego męża, który uprawia seks z “młodszą kobietą”. Po czasie zdała sobie jednak sprawę, że to ich wspólne fotografie…

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Policja została wezwana do domu w Sonorze (Meksyk), po tym jak sąsiedzi zgłosili krzyki dochodzące z pobliskiego domu. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, znaleźli mężczyznę leżącego na podłodze, który miał wiele ran kłutych na rękach i nogach. Na miejscu pojawiła się kartka, a policjanci aresztowali kobietę, która mieszkała w tym domu.

Patricia López zatrzymana przez policję

Okazało się, że doszło do nieporozumienia. Gdy kobieta znalazła zdjęcia swojego męża, który uprawiał na nich seks z inną, młodszą kobietą, wpadła w szał. Chwyciła nóż i rzuciła się na męża Juana, wielokrotnie dźgając go i wykrzykując obelgi pod jego adresem.

Mężczyźnie udało się odebrać broń swojej żonie i powstrzymać atak. Zapytał dlaczego to zrobiła i usłyszał o znalezionych zdjęciach. Okazało się, że fotografie, które stały się powodem agresywnego ataku ze strony jego małżonki, przedstawiały ich igraszki sprzed ślubu…

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Jak donosi Diario de Yucatán kobieta nie rozpoznała siebie na znalezionych zdjęciach, bo przed laty była szczuplejsza, dużo młodsza i nakładała mocny makijaż.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Ten „zły” nawyk sprawia, że jesteśmy bardziej kreatywni, niezależni i inteligentni!

      Nie żyje druga osoba, która przyjęła szczepionkę przeciwko COVID-19