w

Zaatakowała męża nożem, bo znalazła jego zdjęcia z „inną”. Nie rozpoznała… siebie

Oskarżono kobietę, która kilkukrotnie dźgnęła swojego męża. Wpadła w szał po tym jak znalazła zdjęcia swojego męża, który uprawia seks z “młodszą kobietą”. Po czasie zdała sobie jednak sprawę, że to ich wspólne fotografie…

Sponsorowane

Policja została wezwana do domu w Sonorze (Meksyk), po tym jak sąsiedzi zgłosili krzyki dochodzące z pobliskiego domu. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, znaleźli mężczyznę leżącego na podłodze, który miał wiele ran kłutych na rękach i nogach. Na miejscu pojawiła się kartka, a policjanci aresztowali kobietę, która mieszkała w tym domu.

Patricia López zatrzymana przez policję

Okazało się, że doszło do nieporozumienia. Gdy kobieta znalazła zdjęcia swojego męża, który uprawiał na nich seks z inną, młodszą kobietą, wpadła w szał. Chwyciła nóż i rzuciła się na męża Juana, wielokrotnie dźgając go i wykrzykując obelgi pod jego adresem.

Mężczyźnie udało się odebrać broń swojej żonie i powstrzymać atak. Zapytał dlaczego to zrobiła i usłyszał o znalezionych zdjęciach. Okazało się, że fotografie, które stały się powodem agresywnego ataku ze strony jego małżonki, przedstawiały ich igraszki sprzed ślubu…

Sponsorowane

Jak donosi Diario de Yucatán kobieta nie rozpoznała siebie na znalezionych zdjęciach, bo przed laty była szczuplejsza, dużo młodsza i nakładała mocny makijaż.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ten „zły” nawyk sprawia, że jesteśmy bardziej kreatywni, niezależni i inteligentni!

   Nie żyje druga osoba, która przyjęła szczepionkę przeciwko COVID-19