w

Bulwersujące zaproszenie ślubne. “Po jego przeczytaniu od razu odmówiłam!”

Organizacja ślubu to nie lada wyzwanie. Para młoda często chce zadowolić nie tylko siebie, ale i swoich gości. Jednak nie zawsze tak bywa. Zaproszenie ślubne tej pary z Australii wywołało spore zaskoczenie i zamieszanie. Trzeba od razu powiedzieć, że nie do końca pozytywnie. Jeden z gości zamieścił w sieci jego pełną treść. Od razu wyznał też, że odmówił swojego uczestnictwa.

Sponsorowane

Jak brzmiała treść zaproszenia?

Główny nagłówek brzmiał: “Gó***, które musisz wiedzieć”. Dalej znajdowała się lista najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Pierwsze dotyczyło jedzenia: “Jedz to, co dostaniesz Ty tłusty sk*******”. Pojawiła się też informacja na temat ubioru: “Załóż, co chcesz. Możesz mieć goły, pi******* tyłek, mam to gdzieś”. Na pytanie odnośnie hotelu, odpowiedź brzmiała: “Wyszukaj sobie sam, leniwy sk*******”. Informacje odnośnie parkingu, które pojawiły się na zaproszeniu również nie odbiegały od reszty: “Kieruj się pi********** wskazówkami, które od nas otrzymałeś”.

Jednak największe oburzenie wzbudziła wiadomość w sprawie dzieci: “Zostaw małe gnojki w domu. Chcemy się na********* (odwieziemy Cię do domu)”.

Ale pojawiła się też jedna, normalna informacja na zaproszeniu. Dotyczyła ona prezentów: “Będzie idealnie, jeśli zechcesz podarować nam prezent lub dołożyć się do miesiąca miodowego”. Jak widać, jeśli się chce, to się da…

Sponsorowane

AshleyNotley

Same wulgaryzmy na zaproszeniu ślubnym

Na jednym z popularnych serwisów udostępniono zdjęcie zaproszenia. Większość internautów jednoznacznie powiedziała, że para młoda zdecydowanie przesadziła z liczbą wulgaryzmów. Pojawiły się też drwiące i żartobliwe odpowiedzi, mówiące, że jedynym prezentem, jaki byliby w stanie podarować młodym, byłby zapas prezerwatyw lub zabieg wazektomii.

AshleyNotley

A jak Ty zareagowałbyś na takie zaproszenie ślubne?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Uczestniczka Królowych Życia chorowała od lat. “Była taka szaro-żółta”

   Nowy projekt ustawy. Bezpłatny urlop lub zmiana pracy dla niezaszczepionych?!