w

Striptizerka tańczyła na kawalerskim. Zatkało ją, gdy zobaczyła pana młodego

Koledzy pana młodego chcieli, aby ten wieczór kawalerski był niezapomniany. To z pewnością im się udało! Zatrudnili striptizerkę, która w czasie swojego tańca w klubie zdała sobie sprawę, że występuje… przed swoim bratem! Taka wpadka przydarzyła się znanej tiktokerce, występującej pod pseudonimem kendradollx. Jej nagranie zrobiło furorę w internecie – obejrzało je już przeszło 10 milionów osób!

Sponsorowane

Zatańczyła przed bratem

Pewna znana tiktokerka, działająca pod pseudonimem kendradollx, na co dzień tańczy w klubach nocnych. W tym przypadku została jednak wynajęta na prywatną imprezę – miała występować na wieczorze kawalerskim. W miejscu, w którym miała dać pokaz panował półmrok. Nie widziała więc, kto znajduje się na sali. Pod koniec występu okazało się jednak, że stanęła oko w oko ze swoim… bratem! To on był panem młodym, a jego koledzy wynajęli striptizerkę właśnie na tę okazję, nie wiedząc, do jakiej wpadki dojdzie. Tiktokerka była w szoku – podzieliła się swoją historią z internautami. Jej filmik został odtworzony już 10 milionów razy!

Pxhere

Internauci nie wierzą striptizerce

Sponsorowane

Gdyby całe zdarzenie było prawdą, sytuacja rzeczywiście byłaby niezwykle niesmaczna i żenująca. Okazuje się jednak, że część internautów ma wątpliwości, czy rzeczywiście podobna historia w ogóle się wydarzyła.

Rozpoznałabym wszystkich przyjaciół mojego brata, a już na pewno jego samego – napisał ktoś słusznie.

Niektórzy internauci biorą jednak striptizerkę w obronę, sugerując, że w podobnych miejscach jest po prostu bardzo ciemno. Sporo internautów obwinia zaś o wszystko pana młodego, czyli brata występującej dziewczyny. Wskazują, że nie zachował się w porządku w stosunku do swojej przyszłej żony – w pewien sposób dostał więc za to nauczkę.

Striptiz na wieczorach kawalerskich jest dla mnie bardzo dziwny. To nie ich wina, ale nie czułabym się dobrze, gdyby mój chłopak patrzył na taką dziewczynę – ocenił ktoś z komentujących.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Tuż przed śmiercią Krzysztof marzył o jednym. Był nawet u księdza…

    Przed zjedzeniem płuczesz truskawki jedynie pod wodą? To ogromny błąd!