w

Zajmuje się cięciem drewna w takim stroju. Nie wszystkim się to podoba

Ta piękna kobieta działa w mediach społecznościowych pod pseudonimem “The Bikini Woodworker”. Wykonuje zawód stolarza. Często zamieszcza w sieci nagrania, na których w samym bikini pracuje przy obróbce drewna. Ludzie z branży częściej krytykują, niż zachwalają jej filmiki. A Tobie, jak się podobają?

Sponsorowane

Stolarka to jej pasja

Zamiłowanie do stolarki zaszczepił w Amerykance jej tata. Jeszcze za czasów szkoły nauczyła się używania pilarki. Do pracy z drewnem zachęcali ją nie tylko rodzice, ale również dziadkowie. Dziś kobieta jest właścicielką sklepiku internetowego, Stain and Ink, w którym sprzedaje drewniane rzeczy stworzone przez nią samą.

@

♬ -

Blond włosa piękność z zapałem prowadzi konta w mediach społecznościowych. Na Instagramie uzbierała grono ponad 400 tys. fanów. Na materiałach, które tam zamieszcza, o wiele częściej widać jednak ją samą ubraną w bikini, aniżeli jej produkty. Jedno z nagrań przedstawia ją w trakcie wycinania drewnianej szuflady na zamówienie. Ubrana jest w niebieski stanik bikini i białe majtki.

Sponsorowane
@thebikiniwoodworker

Carpentry today:)

♬ original sound - thebikiniwoodworker

“Starzy mizoginistyczni stolarze nie polubią tego”

“Dobrze wiedzieć, że masz na sobie odblaskowy top bikini. Bezpieczeństwo przede wszystkim”

@

♬ -

Kwestie bezpieczeństwa

Faktycznie oglądając nagrania z wykonywanej przez Amerykankę pracy, nie trudno zauważyć, że nie zważa ona za bardzo na zasady BHP. Przy używaniu piły lu pilarki zakłada okulary ochronne i niekiedy widać ją w masce przeciwpyłowej. Jednak to na tyle. Nie ma ani rękawic, ani nawet bluzki, w razie gdyby kawałek drewna czy drzazgi odskoczył, mogłoby się to skończyć tragicznie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

4 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Mąż musi zapłacić jej za pranie i sprzątanie. Głośny wyrok w sprawie rozwodowej

    Niebywałe sceny w czasie pogrzebu. Zaczął tańczyć przed trumną zamordowanej partnerki