w

Niebywałe sceny w czasie pogrzebu. Zaczął tańczyć przed trumną zamordowanej partnerki

Kilka dni temu, a dokładniej 3 marca, w miejscowości Biarritz we Francji odbył się pogrzeb 53-letniej Agnes Lasalle. Nauczycielka poniosła tragiczną śmierć. Została bowiem zamordowana przez 16-letniego ucznia. W trakcie ostatniego pożegnania hołd kobiecie oddał jej partner. Nagranie porusza do głębi.

Sponsorowane

Pogrzeb zamordowanej nauczycielki

Filmik pochodzi sprzed kościoła, w którym odbywały się uroczystości pogrzebowe. Nagranie opublikował kanał telewizyjny France 3 Aquitaine. Widać na nim mężczyznę stojącego za trumną, trzymającego w rękach zdjęcie Agnes. Dookoła zaś stoją żałobnicy. W pewnym momencie z głośników zaczyna wybrzmiewać francuska wersja piosenki “L-O-V-E” Nat Kinga Cole’a. Wtedy Stéphane Voirin rozpoczyna samotny taniec przed trumną. Po chwili dołączają do niego inne pary.

Francuskie media donoszą, że wybór utworu nie był przypadkowy. “L-O-V-E” to piosenka, do której para uwielbiała tańczyć.

Sponsorowane

Tragedia w katolickim liceum

Agnes Lasalle uczyła w katolickim liceum św. Tomasza z Akwinu w miejscowości Saint-Jean-de-Luz, niedaleko Biarritz. W trakcie lekcji hiszpańskiego 16-letni uczeń rzucił się na nią z nożem. Zadał jej cios w okolice mostka, następnie wyciągnął nóż i uciekł do sąsiedniej klasy. Znajdujący się w niej nauczyciel odebrał nastolatkowi narzędzie i pozostał z nim do chwili zatrzymania przez policję.

Niestety, atak okazał się śmiertelny. U ofiary doszło do zatrzymania akcji serca, jeszcze zanim na miejscu pojawili się ratownicy. Na pomoc było już za późno. 16-letni sprawca miał cierpieć z powodu depresji i leczyć się psychiatrycznie. Usłyszał zarzut zabójstwa.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Zajmuje się cięciem drewna w takim stroju. Nie wszystkim się to podoba

    Julia podająca się za Madeleine McCann nie kryje radości. “Marzenia się spełnią!”