w ,

Ta śliczna dziewczyna jest matką 9 dzieci. “Od 13 lat jestem w ciąży…”

Na początku nie było tak łatwo – było wręcz dramatycznie. Satu Nordling Gonzalez miała ogromne problemy z zajściem ciążę. Co gorsze, dowiedziała się od lekarzy, że nigdy nie będzie mieć dzieci. To ją załamało, jednak z czasem okazało, że lekarze nie zawsze mają rację. Dzisiaj Satu ma dziewięcioro potomków!

Sponsorowane

35-latka pochodzi z Finlandii i prowadzi blog parentingowy o nazwie “My Baby Dolls”. Codziennie opisuje tam życie ze swoimi pociechami: 12-letnią Nicole, 11-letnią Vanessą, 10-letnimi bliźniakami Jonathanem i Danilo, 7-letnią Olivią, 6-letnim Kevinem, 5-letnią Celiną, 2-letnią Isabelle i 3-miesięczną Melanie. 

Cała rodzinka mieszka w Szwecji a ostatnie 13 lat dla Satu to… nieustanne przebywanie w ciąży. Jednak jak twierdzi sama kobieta:

Moją rodzinę kocham całym sercem a dzieci są dla mnie wszystkim. […] Już jako mała dziewczynka właśnie tak wyobrażałam sobie swoje przyszłe życie. Jednak nie było łatwo – większość ludzi nie wie, że miałam ogromne problemy z zajściem w ciążę. Poroniłam, komplikacje dawały mi w kość, a w jednej z klinik usłyszałam, że nigdy nie zostanę mamą…

Satu przyznaje, że ogromne znaczenie w okresie wychowywania dzieci ma dla niej mąż. Wychowanie tej gromadki dzieci bez jego wsparcia nie byłoby możliwe.

Sponsorowane

Nie narzekam na brak energii. Każdego poranka budzę się uśmiechem na twarzy, szczęśliwa i gotowa na wyzwania. Mąż jest ogromnym wsparciem a przy tylu pociechach to bardzo cenne.

– dodaje Satu Nordling Gonzalez.
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Raniony nożem, 1,5-roczny chłopczyk walczy o życie. Matka poderżnęła mu gardło?

   47-latka wyniesiono dźwigiem przez balkon. Waży ponad 200 kg