w

Ta kobieta od 13. roku życia jest niemal cały czas w ciąży. Urodziła już 23 dzieci!

Rodzina Radfordów to największa rodzina w Wielkiej Brytanii. Sue i Noel zdradzili w rozmowie z mediami, że wydają na utrzymanie swojej gromadki 30 tysięcy funtów rocznie. Ilu dzieci w sumie się doczekali? Radfordowie mają aż 10 synów i 12 córek. Pierwszą pociechę kobieta urodziła, gdy była jeszcze nastolatką, a ostatnią kilka miesięcy temu.

Sponsorowane

Najstarsze dziecko ma 32 lata, a najmłodsze zaledwie rok

Życie rodziny Radfordów Brytyjczycy śledzą na bieżąco. Pierwsza pociecha Sue i Noel’a urodziła się 1989 roku. Pani Radford sama była wówczas dzieckiem — miała zaledwie 13 lat, gdy zaszła w ciążę, a 14 gdy urodziła. Choć wielu nie wróżyło tej parze wspólnej przyszłości, ich miłość zwyciężyła i przetrwała. Wkrótce potem na świecie pojawiały się kolejne dzieci.

W 1992 roku Noel i Sue wzięli ślub i szybko wzięli się za powiększanie swojej rodziny. Po Chrisie na świat przyszła 27-letnia Sophie, a później: 25-letnia Chloe, 24-letni Jack, 22-letni Daniel, 20-letni Luke, 19-letnia Millie, 18-letnia Katie, 17-letni James, 15-letnia Ellie, 14-letnia Aimee, 13-letni Josh, 12-letni Max, 10-letnia Tillie, 9-letni Oscar, 8-letni Casper, 5-letnia Hallie, 4-letnia Phoebe, 3-letni Archie, 2-tnia Bonnie i roczna Heidie. Niestety jeden z chłopców Ratfordów przyszedł na świat martwy. Tragedia ta miała miejsce w 2014 roku. Chłopiec na imię otrzymał Archie.

Mają własny program telewizyjny

Sponsorowane

Radfordowie są popularni w Wielkiej Brytanii już od dawna. Jako rodzice 15 dzieci wystąpili w realityshow “15 and Counting”. Oczywiście po czasie zmieniono nazwę, ponieważ na świecie zaczęły pojawiać się kolejne maluchy.

Znaczna część z pokaźnej gromadki Radfordów wciąż z nimi mieszka. Jak nie trudno się domyślić, wydatki z tym związane są naprawdę spore — na samo jedzenie rodzina wydaje 30 tysięcy funtów miesięcznie — przykładowo na jeden dzień rodzina potrzebuje 16 litrów mleka oraz 4 bochenki chleba. Z kolei w tygodniu łącznie wszyscy zużywają 3 tubki pasty do zębów, a także 24 rolki papieru toaletowego.

Noel i Sue musieli też wymienić dom na większy. Aktualnie mieszkają w dawnym domu opieki w Morecambe. Budynek ma aż 10 sypialni.

W czasie pandemii było naprawdę trudno

Pani Radford w rozmowie z mediami wyznała, że w czasie pandemii sytuacja w domu stała się dość trudna ze względu na zamknięcie tylu osób w jednym budynku.

Pogoda była ostatnio okropna, więc niewiele można zrobić. Nie możesz też uciec, bo w domu nie ma spokojnego miejsca. Ja jednak mimo wszystko kocham być mamą

Prowadzą rodzinną firmę

Radfordowie prowadzą też rodzinną firmę — Radford Pie, która piecze pyszne i zdrowe ciasta. Sprzedaż odbywa się nie tylko na miejscu, ale również i drogą internetową. Niestety przez czas pandemii ich biznes nieco ucierpiał. Jednak jest to zaradna rodzina, która nie polega jedynie na zasiłkach (pobierają tylko te na dzieci), pieniądze mają także ze współpracy z różnymi markami w mediach społecznościowych.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego na najbliższe miesiące! “Ludzie ślepną”

   Mama i córka chciały wyglądać jak siostry bliźniaczki. Wydały kolosalne pieniądze na operacje