w

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego na najbliższe miesiące! “Ludzie ślepną”

Pandemią koronawirusa od ponad roku żyje cały świat. Ludzie wciąż zastanawiają się, kiedy się skończy oraz jak będzie wyglądało ich życie po niej. Nic więc dziwnego, że najpopularniejszy polski jasnowidz tak często podejmuje się tego tematu. Ostatnio zdradził, że miał wizję na temat postpandemicznej rzeczywistości. Jest przerażająca.

Sponsorowane

“Ślepną ludzie”

W swoich wizjach Krzysztof Jackowski przepowiada, że pandemia potrwa około 3,5 roku. Choć obecnie wszystko wygląda, jakby było na najlepszej drodze do powrotu do normalnego życia, to nasz naczelny jasnowidz twierdzi, że czekają nas jeszcze naprawdę dramatyczne chwile. Kolejna przeprawa ma być bardzo długa i wyniszczająca.

Jeszcze trochę przed nami. W okresie lipca i sierpnia coś nam popsuje wypoczynek. Nie wiem co, tak czuję, mówiłem to już wcześniej. Jeżeli chodzi o zarazę to ten oddech, który teraz mamy, jest to oddech chwilowy. Czeka nas jeszcze jedno, najcięższe przejście, które będzie wyjątkowo długie […]. Ludzie ślepi — ale nie chodzi tu o przenośnię. W tej całej przemianie najgorszy czas jest przed nami. Ślepną ludzie, szokuje mnie to, co czuję, ale tak czuję

Koniec z Europą, jaką znamy

Sponsorowane

To jeszcze nie wszystko! Krzysztof Jackowski twierdzi też, że czeka nas zmiana sytuacji politycznej w Europie. Jego zdaniem w przyszłości powstaną na naszym kontynencie jedynie dwa lub trzy superpaństwa. Jego zdaniem podział na kraje, który znamy obecnie, nie będzie już obowiązywać.

Widzę to z lotu ptaka. To jest potężny prostokątny obiekt, jak market, ale nie jest to centrum handlowe. Ja wiszę nad tym obiektem. Nie wiem, co to znaczy, to nic logicznego nie znaczy, ale ciągle to do mnie wraca. Później zaczęło mi się kojarzyć, że powstaną w Europie dwa lub trzy superpaństwa, jak to nazywam. To tak by wyglądało jakby Polska była z kilkoma innymi krajami w jednym państwie […]. Ich będzie kilka, a Polska będzie w jednym z nich. W tych superpaństwach nie będzie podziału autonomii, będzie jedna, umowna autonomia

Przeraża Was ta wizja?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

Jeden komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   6-latka została zgwałcona i zamordowana. Zabójca na procesie powstrzymywał śmiech

   Ta kobieta od 13. roku życia jest niemal cały czas w ciąży. Urodziła już 23 dzieci!