w

Mama i córka chciały wyglądać jak siostry bliźniaczki. Wydały kolosalne pieniądze na operacje

Mama i córka, które widzicie powyżej wydały kolosalne pieniądze, aby wyglądać jak bliźniaczki i jednocześnie upodobnić się do swojej idolki – Katie Price. Co myślicie o ich przemianie?

Sponsorowane

Czy operacje plastyczne faktycznie poprawiają wygląd?

Jeśli myślicie, że takie rzeczy dzieją się jedynie w filmach, to jesteście w błędzie. Te dwie panie to mama i córka. Wydały już ponad 300 tysięcy złotych po to, aby wyglądać, jak siostry bliźniaczki i przypominać też swoją idolkę – Katie Price. Według niektórych są najlepszym przykładem na to, że chirurgia plastyczna nie zawsze poprawia wygląd…

“Spełniamy swoje marzenia!”

Ich relacja jest równie niezwykła, jak ich pomysły. Panie bowiem mimo różnicy wieku traktują się bardziej jak siostry czy też przyjaciółki niż jako matka i córka. Rodzicielka nie ma na przykład żadnych pretensji o to, że jej córka pracowała w klubie ze striptizem i miała starszego sponsora, a wręcz przeciwnie. Otwarcie mówiła o tym, że jest z niej dumna. W rozmowie z mediami powiedziała kiedyś:

Sponsorowane

Nie mam nic przeciwko temu, że Kayla ma sponsora lub że się rozbiera, żeby zapłacić za zabiegi, ponieważ spełniamy swoje marzenia

Obie panie podkreślają, że nie są jeszcze zadowolone ze swojego wyglądu w pełni i nie mają zamiaru przestać. Myślicie, że to dobra decyzja?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ta kobieta od 13. roku życia jest niemal cały czas w ciąży. Urodziła już 23 dzieci!

   W Polsce też są jadowite pająki! Spotkanie z jednym z nich jest naprawdę niebezpieczne