w

Szklany most 100 metrów nad ziemią nie wytrzymał. Przerażony turysta zawisł w powietrzu

Media na całym świecie obiegła mrożąca krew w żyłach fotografia. Możemy zobaczyć na niej mężczyznę, który kurczowo trzyma się barierki na szklanym moście zawieszonym nad ogromną przepaścią. Część konstrukcji została naruszona przez wiatr i wypadła. Przerażony człowiek był o krok od śmierci.

Sponsorowane

Chwile, które zapamięta na zawsze

Do tych wstrząsających wydarzeń doszło w piątek w miejscowości Longjing. Ogromny szklany most jest tam prawdziwą atrakcją turystyczną. Pozwala odwiedzającym podziwiać niezwykłe widoki oraz potęgę natury. Niestety jego konstrukcja nie wytrzymała podmuchów wiatru wiejącego z prędkością 150 km/h. Mimo tak niebezpiecznej pogody, jeden z turystów postanowił przespacerować się po nim. Szczęście w nieszczęściu sprawiło, że na pewno zapamięta te chwile do końca życia.

Źródło: facebook.com

Zawisł 100 metrów nad ziemią

Sponsorowane

Wiatr naruszył konstrukcję i szklana podłoga zaczęła wypadać. Przerażony mężczyzna w ostatniej chwili złapał się kurczowo najbliższej barierki. Wisiał 100 metrów nad przepaścią. Na szczęście nie trwało to długo. Z opresji wybawili go dzielni strażacy. Wiadomo, że został przewieziony do najbliższego szpitala. Udzielono mu także pomocy psychologicznej. Jego życiu nic nie zagraża.

Weszlibyście na ten most?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Matka zadała Zuzi cios prosto w serce 15-centymetrowym nożem. Przecięła je na pół

   Twierdzi, że złamał kod Biblii. Koniec świata będzie miał miejsce dokładnie za 3 lata i 4 miesiące