w

Ma 49 lat i odważyła się wyjść na ulicę w takim stroju. Internauci oburzeni

49-latka aktywnie prowadzi swoje konto na TikToku. Jak przyznała w jednym z filmików – “Ludzie mówią mi, że powinnam ubierać się stosownie do wieku”. Kobieta lubi pokazywać w mediach społecznościowych różne stylizacje, których autorką jest sama. “Uważam, że świetnie wyglądam w krótkich spódniczkach i sukienkach bodycon”. Internauci w większości pochwalają jej zdanie, chociaż zdarzają się też przeciwnicy.

Sponsorowane

49-latka nie wstydzi się pokazywać swojego ciała

Risa mieszka na co dzień w Las Vegas i jest makijażystką. Wykonuje makijaże modelkom i amerykańskim gwiazdom. Poza tym prowadzi również profile w mediach społecznościowych, gdzie zebrała niemałe grono fanów. Publikuje tam zdjęcia z efektami swojej pracy, a także nagrywa krótkie filmiki, na których prezentuje różnorodne stylizacje.

@risadoesmakeup

I love a transformation! Dress is from Revolve two years ago. #fashion #transformation #fypシ #momsnightout

♬ original sound - Rachel Winters

“Czuję się pięknie i kobieco”

Sponsorowane

Nie wszyscy są jednak zadowoleni z poczynań kobiety. Risa spotyka się czasem z negatywnym odbiorem zwłaszcza, jeśli chodzi o jej strój. Część internautów uważa, że 49-latka ubiera się niestosownie do swojego wieku. Influencerka jest jednak innego zdania i postanowiła odpowiedzieć za pomocą dosadnego wideo. Na nagraniu widać Risę bez makijażu na twarzy. Ubrana jest w dres, na twarzy ma okulary, a włosy są związane. Bez większego problemu pokazała się w sieci w takiej wersji.

@risadoesmakeup

Yes, I know I need to clean my mirror. Are you dressing up for Halloween? #halloweenlook #halloween2021 #angelcostume #fypシ

♬ Praise God - Kanye West

49-latka wyznała, że lubi swój naturalny wygląd, ale lubi też się pomalować i ładnie ubrać. Świetnie czuje się zarówno w jednej, jak i drugiej wersji. Jak podkreśla, najważniejsze jest, aby to człowiek czuł się dobrze z tym jak wygląda, a nie próbował przypodobać się innym.

@risadoesmakeup

Never too old for anything! #humor #noteverybodyfitsontheroster #over40tiktokers #beautyover40

♬ Janrah - CUNTE$$A 💕🧁

Stylizacje 49-latki

Stylizacje Risy budzą różne emocje. Jedni popierają zdanie 49-latki, że jeśli ona czuje się dobrze w danym stroju, to dlaczego miałaby go nie nosić. Z kolei inni są zdania, że niektórych ubrań, jak np. krótkich szortów, spódniczek mini itp. nie przystoi nosić kobiecie w tym wieku.

“Wyglądasz wspaniale. Sama mam 49 lat i chętnie założyłabym to samo”,

“Dziewczyno, jesteś cudowna! Pozostań sobą, nie daj się tej krytyce. Gdybym miała takie ciało jak ty, nosiłabym te same ubrania”,

“Mam 20 lat i ci zazdroszczę”,

“Ja mam 20 lat i zazdroszczę ci wyglądu. Wymiatasz!”.

@risadoesmakeup

I already ordered another one in a different print! #amazonfinds #amazonfashion #size6fashion #styleinspo #summerstyle #fypシ

♬ Sunny Day - Ted Fresco

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

18 komentarze