w

5-latka spadła ze stołu i upadła na nożyczki. Wbiły się w jej twarz na głębokość 7 cm

Lekarze z miejscowości Osz w Kirgistanie przeprowadzili skomplikowaną operację. Na ostry dyżur przyjechali rodzice wraz z 5-latką. Dziewczynka w czasie zabawy nadziała się na nożyczki, które wbiły się przez policzek na głębokość około 7 centymetrów.

Sponsorowane

Nożyczki w twarzy 5-latki

Dziewczynka bawiła się w domu, kiedy doszło do nieszczęścia. W dłoni trzymała nożyczki, niespodziewanie spadła ze stołu i pech chciał, że upadła nadziewając się na ostrą część przedmiotu.Nożyczki przebiły skórę w prawym policzku i przez zatokę szczękową wbiły się w czaszkę na około 7 centymetrów.

Rodzice widząc powagę sytuacji, natychmiast przywieźli córeczkę do Międzyregionalnego Szpitala Dziecięcego w Osz. Miało to miejsce 9 marca. O zaistniałej sytuacji poinformowało z kolei kirgiskie ministerstwo zdrowia. 5-latka trafiła na oddział otolaryngologii, zajmujący się urazami dotyczącymi głowy i szyi.

View post on imgur.com
Sponsorowane

Operacja dziewczynki

Lekarze po przeprowadzeniu wstępnych badań i prześwietleń, podjęli decyzję o przeprowadzeniu operacji. Kierował nią szef oddziału, Umutbek Pazyłow. Zabieg należał do skomplikowanych, ale całe szczęście się udał. Dziewczynka jest cała i zdrowa.

Na szczęście dla dziecka, okoliczne duże tętnice nie zostały naruszone, w przeciwnym razie życie dziecka byłoby poważnie zagrożone. Obecnie stan dziecka jest dobry, dziewczynka jest przygotowywana do wypisu ze szpitala – przekazał resort 13 marca.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Ma 49 lat i odważyła się wyjść na ulicę w takim stroju. Internauci oburzeni

    Katarzyna Dowbor odmówiła remontu domu. Po chwili zaskoczyła ojca i syna