w

Modelka ma ogromne powodzenie. Faceci rezygnują kiedy zdradza, ile ma lat

Princess April jest influencerką, która aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Jednym z powodów, dla którego ludzie chętnie odwiedzają profile kobiety, jest bez wątpienia jej wygląd. Jednak zrobiło się o niej szczególnie głośno, kiedy zdradziła ile tak naprawdę ma lat i jak wyglądają jej randki.

Sponsorowane

Ile lat ma April?

Jedno z nagrań April, które bez wątpienia przyniosło jej sławę, zostało wyświetlone już ponad osiem milionów razy. Ten wynik naprawdę imponuje. Od tego czasu kobieta zaczęła prężnie działać w mediach społecznościowych. Doskonale wykorzystuje swoje pięć minut sławy. Zastanawiasz się pewnie, na czym zrobiła karierę. Już spieszę z odpowiedzią. Otóż największe zainteresowanie wzbudza jej wiek. Internauci są wręcz zdumieni, kiedy dowiadują się, ile napraw∂e lat ma April.

Wygląda naprawdę młodo

Kobieta zyskała w sieci rozgłos, publikując nagrania, w których opowiada o randkach. Internauci oceniają wiek April na 20-25 lat. A Ty, jak myślisz, ile ma lat? W rzeczywistości kobieta jest o wiele starsza, można by rzec, że dojrzała. Dla wielu to stanowi poważną barierę. Dlatego ma problem ze znalezieniem właściwego mężczyzny.

Sponsorowane

Mężczyźni mnie lubią, ale do momentu, gdy mówię im, że mam 45 lata – zdradziła rok temu influencerka.

Ma 45 lat, a wygląda 20 lat młodziej

Princess April prowadzi zarówno TikToka, gdzie chętnie publikuje krótkie nagrania. Prowadzi również Instagram, gdzie dzieli się najczęściej swoimi zdjęciami. Pokazuje w te sposób, jak wygląda jej codzienne życie. Zdaje się, że influncerce dobrze się powodzi bowiem na jej tablicy nie brakuje fotografii przy luksusowych samochodach, czy z egzotycznych wakacji. 45-latka pracuje również jako modelka.

Internauci chętnie komentują posty April. Są zdania, że wiek to tylko liczba i nie do końca rozumieją, jak “zbyt młody wygląd” może przeszkadzać jej w randkowaniu. Sugerują nawet, że być może wybiera niewłaściwych mężczyzn.

Nie sądzę, że to byli mężczyźni. Musisz znać wielu chłopców. Wiek jest niczym, jeśli kobieta ma dobrą osobowość – czytamy w komentarzach pod nagraniem April.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

16 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Ile powinien zarabiać facet? Odpowiedzi przypadkowych przechodniów zaskakują

    Urząd Skarbowy zaczyna szczegółowe kontrole. Chodzi aż o 17 mln Polaków!