w

Ma największy biust w Wielkiej Brytanii. Pierwszą operację przeszła w wieku 21 lat

Nicki Valentina Rose jest osobą dość rozpoznawalną, szczególnie w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka. Kobieta szczyci się licznymi operacjami plastycznymi, które ma już za sobą. Trzy operacje nosa to nic w porównaniu z operacjami biustu. Nicki jest bowiem posiadaczką największych piersi w Wielkiej Brytanii!

Sponsorowane

Operacje plastyczne

Jak zwykło się mówić, wszystko jest dla ludzi. Jednak warto pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku i balansu. Tyczy się to każdej dziedziny, także operacji plastycznych. Niejednokrotnie kobiety decydując się na jeden zabieg, wpadają w uzależnienie i wprost nie mogą odmówić sobie kolejnych modyfikacji ciała. Wciąż chcą więcej i więcej. Myślą, że dzięki temu będą wyglądać lepiej. Niestety, często uzyskują wręcz odwrotny efekt. Ludzie wokół wcale nie zachwycają się ich wyglądem, a wręcz wyśmiewają.

Instagram

Największe piersi w Wielkiej Brytanii

Sponsorowane

Z Nicki jest podobnie. Ma za sobą przynajmniej kilkanaście operacji plastycznych i zabiegów poprawiających urodę. Trzy razy operowała nos, kilkanaście razy powiększała usta i kilka razy biust. Dzięki temu stała się posiadaczką największych piersi w Wielkiej Brytanii. Dokładna wielkość implantu nie została podana do opinii publicznej. Jednak zdjęcia mówią same za siebie.

Instagram

Zmiana wyglądu – zmiana życia

Młoda kobieta przyznaje, że operacje plastyczne zmieniły jej życie na lepsze. Na pierwszą zdecydowała się mając zaledwie 21 lat. Jak sama mówi:

Duże piersi dodają mi pewności siebie, czynią mnie szczęśliwszą. Jestem jedyną osobą w kraju, która ma tak duże implanty

Instagram

Warto pamiętać, że nie wszystkie kobiety, które pozwalają ingerować chirurgom plastycznym w swoje ciało, są potem zadowolone. Czasami efekt nie spełnia ich oczekiwań. Gorzej, jeśli operacja okaże się nieudana. Po kilku tygodniach implant zmieni kształt, albo położenie. Co spowoduje niekorzystną zmianę wyglądu biustu… Gdy decydujemy się na taki zabieg, musimy być gotowi na wszelkie konsekwencje.

Instagram
Sponsorowane

Uważacie, że Nicki przesadziła z rozmiarem?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

85 komentarze