w

30-latka przeszła 5 operacji biustu. Właśnie pękł jej 5 kilogramowy implant

Mary Magdalene to 30-letnia instagramerka, która ponad wszystko kocha operacje plastyczne. Biust powiększyła do tego stopnia, że obecnie waży on aż 10 kilogramów. Niestety, w ostatnim czasie doszło do niespodziewanego pęknięcia jednego z implantów, a 30-latka musi zmagać się z bolesnymi i przykrymi konsekwencjami.

Sponsorowane

30-letnia artystka słynie z z zamiłowania do operacji plastycznych. Przeszła już cztery operacje nosa, trzykrotny brazylijski lifting pośladków i aż pięciokrotne powiększanie biustu. Za każdym razem chce więcej. Zdaje się, że Mary uzależniła się od zabiegów. Kolejne zmiany, na które się zdecydowała to powiększenie bioder oraz wzgórka łonowego, a także odessanie tłuszczu z policzków. Aby wyglądać tak, jak obecnie wygląda, wydała łącznie 100 tys. dolarów, czyli ponad 430 tys. zł.

Nieszczęśliwe zdarzenie – pękł jeden z implantów

Mary pracuje na co dzień jako striptizerka. Uzbierała spore grono fanów nie tylko w życiu realnym, ale również wirtualnym. Na Instagramie można znaleźć ją pod pseudonimem @1800leavemaryalone. Jej konto obserwuje blisko 190 tys. internautów. Chętnie publikuje tam swoje zdjęcia i dzieli się swoim życiem prywatnym. W ostatnim czasie podzieliła się smutną informacją. Mianowicie doszło do pęknięcia jednego z implantów zlokalizowanych w piersi.

O wszystkim 30-latka poinformowała w specjalnie nakręconym wideo. Przed kamerą zapozowała już z tylko jednym implantem. Na miejscu, gdzie kiedyś był drugi, pozostała już tylko obwisła skóra, którą dodatkowo pokrywają tatuaże. Mary nie podzieliła się jednak informacją, w jakich okolicznościach doszło do incydentu. Dodała tylko, że jej ogromne piersi nie po raz pierwszy płatają jej figle. Kiedyś m.in. nie została przez nie wpuszczona do samolotu.

Sponsorowane

Powrót do naturalnego wyglądu?

Z opublikowanego nagrania dowiadujemy się, że kobieta zastanawia się nad kolejną operacją plastyczną. Myśli nad całkowitym pozbyciem się implantów i powrocie do naturalnego biustu. To samo dotyczy pośladków. Pod filmikiem pojawiły się setki komentarzy. Jedne są pełne troski i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, z kolei inne nie pozostawiają na Mary suchej nitki.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

121 komentarze

Load more comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Paco Rabanne nie żyje. Zmarł dzisiaj, w swojej posiadłości we Francji

    Taką emeryturę otrzymuje Beata Tyszkiewicz. Pracowała przez ponad 60 lat