w

Tak wyglądają jej oczy. Ludzie sugerują chorobę, ale powód jest zupełnie inny

Samantha McNab wyróżnia się na tle innych. 21-letnia użytkowniczka TikToka opublikowała nagranie, na którym pokazała swoje ogromne oczy. Młoda kobieta niejednokrotnie spotyka się z krzywdzącymi uwagami ze strony obcych osób. Zdarza się, że ludzie porównują ją do Golluma z “Władcy Pierścieni”.

Sponsorowane

Niesamowicie duże oczy

21-latka jest studentką i pochodzi z Nowego Jorku. Jak sama przyznaje, od zawsze zwracała uwagę innych. Wszystko to za sprawą olbrzymich oczu, którymi obdarowała ją natura. Poza miłymi opiniami ze strony ludzi, spotyka się również z tymi krzywdzącymi. Często ludzie żartują z jej wyglądu. W jednym z udzielonych wywiadów Samantha przyznała, że słyszała już liczne porównania do różnych postaci.

Ludzie opowiadają różne szalone rzeczy na temat tego, kogo przypominam – od postaci Tima Burtona, robaków, Nicole Richie, Jasia Fasoli, Golluma po postaci z kreskówek – podkreśliła w rozmowie z NeedToKnow.online.

@sam.mcnab

🌽i hate bow that corn song has been stuck in my bead for days.

♬ original sound - Doing Things
Sponsorowane

Bardzo duża część osób sugeruje 21-latce, że jest chora. Najczęściej pada na problemy z tarczycą lub na chorobę Grave’a – w jej wyniku oczy są duże i wyłupiaste. Jednak Samantha nie cierpi na żadną przypadłość. Jest wręcz okazem zdrowia.

W przeszłości byłam badana, duże oczy są po prostu w moich genach i pojawiają się w mojej rodzinie – wyjaśniła.

@sam.mcnab

the last one is terrifying.

♬ Follow me - .

Aktywność w mediach społecznościowych

McNab z ogromną przyjemnością prowadzi swój profil na TikToku. Trzeba przyznać, że zrobiła tam ogromną furorę. Ludzie chętnie oglądają i komentują nagrania, w których młoda kobieta przyjmuje specyficzną minę z wytrzeszczonymi i szeroko otwartymi oczami. W tym czasie patrzy prosto w obiektyw kamery. Widać, że Samantha ma do siebie sporo dystansu. Najpopularniejsze nagranie ma ponad 22 miliony wyświetleń.

Użytkownicy TikToka są w pełni podziwu dla 21-latki. Zasypują ją pozytywnymi komentarzami.

@sam.mcnab

not the same person.

♬ rumour has it x maneater - allie b 🎧🫧🪩

“Tak właśnie patrzyła na mnie moja mama, kiedy źle zachowywałem się publicznie”

“Okej, wysłuchaj mnie: jesteś uroczą córką Jasia Fasoli”

Sponsorowane

Samantha odniosła się do komentarzy, które otrzymuje. “Uważam, że wiele komentarzy jest całkiem zabawnych. Nawet mnie się wydaje, że rzeczy, które mogę zrobić z moimi oczami mogą być dziwne i trochę przerażające, ale ludzie to uwielbiają”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Pracował przez 58 lat i dostaje najwyższą emeryturę w Polsce

    Ukryła niemowlę przed sprawcami i uciekła w inną stronę. Nie okazali litości