w

“Najpiękniejsza dziewczynka na świecie”. Uwagę u 2-latki zwraca szczególnie kolor oczu

Ta dziewczynka zaczyna być na Instagramie coraz bardziej popularna! Ma niecałe 2 lata, a już ma całą rzeszę fanów. Wszyscy zachwycają się jej niezwykłą urodą. Podobno zawdzięcza ją genom. Trzeba przyznać, że jest naprawdę śliczna!

Sponsorowane

Niezwykłe geny

Stephanie Castillo jest mamą trójki maluchów. Oczywiście wszystkie są cudowne, ale to 2-letnia Nylah najbardziej prowokuje komentarze internautów. Wszystko dlatego, że posiada naprawę niezwykłą urodę. Rodzice twierdzą, że zawdzięcza ją genom — mama 2-latki jest Latynoską, z kolei jej tata Afroamerykaninem.

Co w małej Nylah takiego niezwykłego? Malutka Nylah ma ogromne zielono-niebieskie oczy, które otacza ogromny wachlarz czarnych i długich rzęs. Właśnie kolor oczy dziewczynki zwraca szczególną uwagę.

Ludzie na ulicy zatrzymują się, aby ją podziwiać!

Sponsorowane

Malutka Nylah już od początku wyróżniała się nietypową urodą. Z kolei, gdy skończyła roczek, ludzie na ulicy aż się zatrzymywali, aby ją podziwiać. Właśnie wtedy jej rzęski stały się jeszcze dłuższe, ciemniejsze i bardziej podkreślone.

Kiedy Stephanie zaczęła dodawać fotografie córeczki na Instagramie, internauci nie kryli zachwytu. Liczba obserwujących ją osób zaczęła wzrastać w zastraszającym tempie. Pod każdym ze zdjęć znajduje się masa pozytywnych komentarzy. Stylizacje 2-latki i jej przesłodkie minki rozczulają każdego!

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Pozwalała gwałcić swoje dzieci. Jej ojciec, konkubent i ich znajomi nie mieli litości

   Trwa wielka mobilizacja rosyjskiego wojska. Opancerzone wozy, czołgi i tysiące żołnierzy