w

Kiedy na weselu poleciała ta muzyka, kobieta nie wytrzymała. Wybiegła z sali

Podstawą każdej udanej imprezy jest muzyka. I to bez wyjątku. Wyobrażasz sobie pójść na wesele, na którym panuje cisza? No właśnie. Nie da się ukryć, że wiele par młodych często wybiera gatunek, jakim jest disco polo. Warszawianka, która w ostatnim czasie uczestniczyła w ślubie, postanowiła go opisać. Co więcej, wybór muzyki na weselu spowodował, że kobieta szybko je opuściła.

Sponsorowane
Maxpixel

Muzyka na weselu

Muzykę disco polo albo się kocha, albo się jej nienawidzi. Dla jednych jest szczytem bezguścia, do którego nie da się tańczyć, podczas gdy dla drugich jest sposobem na udaną zabawę. Swoją opinią na ten temat podzieliła się pewna Warszawianka, która w ostatnim czasie uczestniczyła w weselu. Ponoć goście mieli być zmuszeni do tańczenia w rytm właśnie tej muzyki. Kobieta w końcu nie wytrzymała i opuściła przyjęcie.

DJ puszczał same kawałki disco polo. Nie było słychać innego gatunku muzycznego. Jakby to była jedyna muzyka, jaka istnieje. Nie miałam się przy czym bawić, ponieważ nienawidzę disco polo. Ta playlista świadczyła o braku klasy i zaangażowania DJ

Sponsorowane

Craigpayne

W końcu nie wytrzymałam tego i wyszłam. Teraz zawsze wcześniej, już przy zapraszaniu, upewniam się, czy na imprezie będzie disco polo. Jeśli tak, nie idę. Trzeba mieć klasę i poziom

Lubisz muzykę disco polo?

Nie da się ukryć, że na bardzo wielu weselach przoduje muzyka diso polo. Prosty rytm sprawia, że każdy bez większego problemu potrafi do niej tańczyć. Jednak gatunek ten nie każdemu przypada do gustu. Przeprowadzono badania i okazuje się, że aż 50% ankietowanych uznało, że aby wesele było udane, z głośników musi lecieć disco polo. Wśród przeciwników tego gatunku znalazło się zaledwie 23%, a pozostałe 27% wstrzymało się od głosu.

Flickr

Jednak trzeba do tego dodać jeszcze pewną zależność. Okazuje się , że około 56% osób ankietowanych mieszka na wsi, a niewiele mniej, bo 55% badanych mieszka w małych lub średnich miastach. Tylko 38% osób lubiących disco polo mieszka w dużym mieście. W ankiecie udział wzięło 1048 osób, które skończyły 18 lat. Najmniej fanów disco polo znajdziemy wśród badanych, którzy ukończyli 45 lat.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   W kilka miesięcy postarzała się o 30 lat. Choroba zmienia ją nie do poznania

   Pogrzeb tragicznie zmarłego 4-letniego Piotrusia. Rodzice mają tylko jedną prośbę