w

Od niemal 14 lat prawie cały czas jest w ciąży. Pokazała gromadkę pociech

Satu Nordling Gonzalez jest mamą aż 10 dzieci. Kobieta niemal od 14 lat nieustannie jest w ciąży! Wyobrażacie to sobie? Wielu rodziców, którzy posiadają pociechy rok po roku, narzeka na ręce pełne roboty. A co ma powiedzieć ta rodzinka?

Sponsorowane
Instagram

Satu pochodzi z Finlandii, a jej mąż, Andreas, jest Urugwajczykiem. Para wychowuje czterech synów i sześć córek. Kobieta poza tym, że na co dzień jest mamą, prowadzi też popularny blog “My Baby Dolls”, jest również pełnoprawną influencerką. Z chęcią pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia swoich pociech.

Sponsorowane

Instagram

Dzieci małżeństwa mają od kilku miesięcy do 13 lat. Satu na własnym przykładzie pokazuje światu, że bycie mamą wcale nie musi odbierać kobiecości.

Instagram

Mamę na Instagramie śledzi ponad 300 tys. obserwatorów

Taka gromadka pociech przysparza zmartwień. Czasem odczuwa się ogromne zmęczenie, zdarzają się też chwile utraty cierpliwości. Nie ma co się dziwić, bo właśnie tak wygląda rodzicielstwo. Nie zawsze jest cudownie, zabawnie i pięknie. Satu zdradza, że mimo wszystko nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne.

Instagram

Wyznanie mamy 10 dzieci

Już jako mała dziewczynka wyobrażałam sobie gromadkę dzieci wokół siebie. Większość osób nie wie, że początkowo miałam ogromne problemy z zajściem w ciążę. Poroniłam, było wiele komplikacji… W jednej z klinik leczenia niepłodności powiedzieli mi, że nigdy nie zostanę mamą

Instagram

Mimo to kobieta nie poddała się. Dziś jest szczęśliwą mamą i mężatką!

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

25 komentarze