w

Zostawiła dla niego męża i dwójkę dzieci. Tak tragicznego finału nie przewidziała

W dzisiejszych czasach nie ma nic dziwnego w szukaniu swoje drugiej połówki przez internet. Jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że osoba po drugiej stronie nie zawsze może być tym, za kogo się podaje. Przekonała się o tym Sharon. Kobieta nie dość, że zostawiła męża i dzieci, to jeszcze straciła pieniądze i to nie małe…

Sponsorowane

Sharon Bulmer to 51-latka z Wielkiej Brytanii. Poznała przez Facebooka mężczyznę, który podawał się za żołnierza. W szybkim czasie rozkochał w sobie kobietę. Miał bowiem jeden cel, chciał ją oskubać z pieniędzy i to mu się udało.

“Sprawił, że poczułam się kochana”

Kobieta była mężatką od przeszło 29 lat. Wraz z mężem doczekali się dwójki dzieci. Jednak życie Sharon drastycznie zmieniło się w maju 2020 roku. To wtedy poznała Murphy Townsenda, podającego się za amerykańskiego żołnierza. Dodał ją do znajomych na Facebooku.

Powiedział, że jest samotny i służy w Syrii w Zespole Bojowym 37. Brygady Piechoty w Bazie 29 w Raqqa – opowiada kobieta na łamach “The Sun”.

Sponsorowane

Murphy twierdził, że ma 56 lat. Opowiedział nowo poznanej kobiecie, że jest wdowcem i po śmierci żony pragnie otworzyć się na miłość. “Sprawił, że poczułam się kochana i zaopiekowana”. Para stworzyła związek online. Po jakimś czasie Sharon postanowiła nawet odejść od męża. Początkowo przyjaciele ją wspierali i cieszyli się jej szczęściem. Ale z czasem zaczęli nabierać podejrzeń. Dlaczego? Otóż 51-latka regularnie wysyłała mężczyźnie pieniądze. Były to różne kwoty.

Łącznie przekazała mu 80 tys. funtów

Murphy obiecał, że przyleci do Wielkiej Brytanii spotkać się z Sharon. Kobieta kupiła więc bilet lotniczy za kwotę 15 tys. funtów, co daje ponad 81 tys. zł. Wmówił kobiecie, że bilety z Syrii są tak drogie. Jednak na lotnisku się nie pojawił. Wtedy 51-latka otrzymała z nieznanego jej dotąd adresu email wiadomość, że jej ukochany trafił do szpitala. Dopiero po upływie miesiąca sam się do niej odezwał, tłumacząc, że został postrzelony w drodze na lotnisko.

Nie omieszkał też poprosić o kolejne pieniądze. Twierdził, że są mu potrzebne na leczenie i opłacenie innych kosztów. Dopiero w 2021 roku Sharon zaczęła zauważać, że coś jest nie tak. Bowiem kwoty były tak duże, że poprosiła Murphy’ego o opinię lekarską. Otrzymała w odpowiedzi dokument. Ale kiedy wyszukiwała nazwisko lekarza, okazało się, że faktycznie istnieje, ale jest chirurgiem dziecięcym. Poszła o krok dalej i odkryła, że w armii amerykańskiej nie ma mężczyzny o takim nazwisku, jakie podał jej ukochany. Wtedy wyszło na jaw, że mężczyzna posługiwał się zdjęciem łotewskiego ministra obrony, Artisa Pabriksa.

Zdałam sobie sprawę, że zostałam oszukana i od tego czasu straciłam przyjaciół, moich dwóch synów i mojego partnera od 29 lat.

Łącznie Sharon na tej znajomości straciła 80 tys. funtów – 436 tys. zł. Ma też ponad 37 tysięcy funtów długu. “Straciłam wszystko i spędzam święta samotnie” – wyznała ze łzami w oczach.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

30 komentarze

  1. Za glupote trzeba placic möglich sie przedstawic ze jest ksieciem z bajki Jak wyremontuje palac to ja zaprosi bo na zolnierza to glupi by wieviel zeit cos nie tag bo tyle bylo tych zolnierzy Mode Janosch sie znajdzie