w

Tak wygląda w środku dom Lewandowskich pod Barceloną. Zapiera dech w piersiach

Ania i Robert oraz ich córeczki, Klara i Laura już od jakiegoś czasu mieszkają w Hiszpanii. Przeprowadzka z Niemczech była konieczna, bowiem piłkarz przeszedł do klubu FC Barcelona. Wielu zastanawia się, jak wygląda najnowszy dom Lewandowskich. Willa jest pięknie urządzona. Nie brakuje w niej przestronności, a w ogródku basenu.

Sponsorowane

Serwis Fakt informuje, że willa Lewych warta jest nawet około 20 milionów złotych. Rodzina przeprowadziła się tam po długich ośmiu latach spędzonych w Monachium. Obecnie para mieszka nie bezpośrednio w Barcelonie, a tuż pod nią, w malowniczej miejscowości o nazwie Stiges. Oddalona jest ona od stolicy Katalonii o około 35 km. Dom Roberta i Ani położony jest w bogatej dzielnicy miasteczka. Willa jest przeszklona, przestronna i zapiera dech w piersiach.

Instagram

Dom Lewandowskich – jak wygląda?

Instagram

Sponsorowane
Instagram

Dom posiada kilka sypialni, sporych rozmiarów kuchnię – w końcu Ania uwielbia zdrowo i smacznie gotować, a także basen i kilka tarasów. Wartość willi szacuje się na około 20 mln złotych, z kolei koszt wynajmu to 80 tys. zł. Nie wiadomo, czy sportowe małżeństwo zdecydowało się na zakup czy na wynajem tej pięknej posiadłości.

Instagram
Instagram

Jeśli chodzi o samą miejscowość Stiges, to liczy ona niespełna 30 tys. mieszkańców. Blisko 35% z nich pochodzi z Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii i krajów skandynawskich. To małe miasto i kąpielisko morskie na Costa del Garraf. Wypełnione jest licznymi urokliwymi restauracjami, knajpkami, parkami, a nawet polami golfowymi. W pobliżu znajduje się piękna, piaszczysta plaża.

Sponsorowane
Instagram
Instagram

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

32 komentarzy

  1. Wszystko ładnie pięknie ale już za dużo ich skończyła Rozenek teraz Lewandowska Cichopek szkoda że że wszystko jest na pokaz trzeba miłe panie zostawić coś dla siebie bo nie długo nie będziecie mieli co pokazywać czas mija szybko😀😀😀😀