w

Ich córeczka zmarła przy porodzie. W małej trumience zamiast niej znaleźli szczura

Jak to możliwe, że szpital zgubił ciało noworodka? Wciąż nie wiadomo. Dodatkowo personel medyczny miał zamienić je z martwym szczurem. Do tych wstrząsających wydarzeń doszło w kolumbijskim mieście Tulua. O wszystkim poinformował portal “New York Post”.

Sponsorowane

Dziewczynka zmarła przy porodzie

Do opisywanych wydarzeń doszło 15 maja w szpitalu im. Tomasa Uribe w kolumbijskim mieście Tulua. Jari Jaramillo trafiła do placówki dwa dni wcześniej, będąc w 28. tygodniu ciąży. Niestety okazało się, że nienarodzona córeczka kobiety ma problemy z serduszkiem. Konieczne było wywołanie porodu. Dziecko, mimo starań lekarzy, przyszło na świat martwe.

Zrozpaczeni rodzice bardzo pragnęli zorganizować córeczce pogrzeb. Tata maluszka, Daniel Alejandro Jaramillo, poszedł do kostnicy. Chciał pierwszy i ostatni raz zobaczyć swoje ukochane dziecko. Kiedy otworzył małą trumienkę, był przerażony. W środku znajdowały się lateksowe rękawiczki oraz martwy szczur.

Źródło: facebook.pl

Sponsorowane

Szpital zgubił ciało

Zaszokowany mężczyzna nie miał pojęcia, co robić. Zadzwonił do bliskich i wraz z nimi przystąpił do poszukiwań zwłok swojego dziecka. Bez powodzenia… Jak się okazało, szpital zgubił ciało dziewczynki. Placówka przeprosiła za pomyłkę i podkreśliła, że jest gotowa ponieść wszystkie konsekwencje.

Te wydarzenia są tak szokujące, że aż trudno uwierzyć, że są prawdziwe, a jednak opisywana sytuacja naprawdę miała miejsce.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   13 kwietnia 2029 to nowa data końca świata! Nasz planeta jest w ogromnym niebezpieczeństwie!

   Żona zabiła męża, siadając mu na twarzy. Mężczyzna nie miał z nią najmniejszych szans