w

Twierdzą, że jej 5-miesięczna córeczka wygląda jak laleczka Chucky. Nie mylą się!

Każda mama uważa, że jej dziecko jest najpiękniejsze. Nie ma znaczenia, jak ono faktycznie wygląda. Dla rodzicielek nie liczy się wygląd, a niesamowita więź, która łączy je z potomstwem. Kobiety często chwalą się zdjęciami maluchów w sieci. Nie inaczej było z 20-letnią Aliyah Lewis z Barry Island w Walii.

Sponsorowane

Dziecko podobne do laleczki Chucky

Aliyah chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i nagranie z udziałem swojej 5-miesięcznej córeczki. Arli, bo tak ma na imię dziewczynka, ma dość specyficzny typ urody. Urodziła się z wyjątkową fryzurą. Włosy rosną jej dosłownie we wszystkich kierunkach i mają jasny odcień blondu. Obserwujący profil 20-latki na TikToku są zdania, że dziewczynka wygląda jak laleczka Chucky, będąca postacią z horroru.

@aliyahlewisxx

#fyp #baby #viral #love #momotok

♬ original sound - <3

Nick Aliyah na TikToku to aliyahlewisxx. Kobieta zebrała tam 236 tys. obserwujących, z kolei jej nagrania mają 10,5 mln polubień. Młoda mama twierdzi, że obcy ludzie wciąż powtarzają jej, że jej córeczka wygląda jak postać z popularnego horroru. 20-latka nie ma im tego za złe, jednak sama komentuje, że dziewczynka ze względu na swoje włosy wygląda niczym główka dmuchawca.

Sponsorowane
@aliyahlewisxx

#fyp #baby #youngmom #girlmom #firstimemom

♬ original sound - Lofi_lyrics - Lofi_Lyrics

Internauci są innego zdania

Wystarczy zajrzeć pod nagrania, które Aliyah zamieszcza w mediach społecznościowych. Komentarze internautów są jednoznaczne. Ludzie piszą, że według nich dziewczynka do złudzenia przypomina laleczkę Chucky. Niekiedy pojawiają się nawet małe zgrzyty.

“Ona nie jest Chucky, jest uroczym małym dzieckiem”

“Jest ładna, ale w tym konkretnym filmie lekko przypomina Chucky’ego, jednak jest urocza”

@aliyahlewisxx

#fyp #momtok

♬ Boy's a Liar - PinkPantheress

5-miesięczna dziewczynka wygląda jak Chucky

Faktycznie włosy dziewczynki rosną we wszystkich kierunkach. To może być głównym powodem, dla którego wiele osób jest zdania, że wyglądem przypomina laleczkę Chucky. Mama przyznaje, że od pierwszej kąpieli włosy córeczki są niesforne i wyglądają właśnie w taki sposób. Kobieta próbowała już wielu sposobów, jednak nic nie pomaga w poskromieni bujnej czuprynki. Tuż po umyciu włosy są przyklapnięte, jednak kiedy zaczynają schnąć, zaczynają też sterczeć.

@aliyahlewisxx

#fyp #baby #girlmom #hate #despiseyou

♬ swish swish - 🍪

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Szokujące słowa Najmana ws. śmierci Murańskiego. “Narkotyki, imprezy. Ostrzegałem”

   Gessler w “Kuchennych rewolucjach” zniszczyła jej życie. Sylwia ujawniła kulisy