w

Gessler w “Kuchennych rewolucjach” zniszczyła jej życie. Sylwia ujawniła kulisy

Być może kojarzysz Sylwię Peretti, która 12 lat temu wzięła udział w programie “Kuchenne Rewolucje”. Jak ogólnie wiadomo, program ma sprawiać, że restauracje zaczną w wyniku zmian zarządzonych przez Magdę Gessler przynosić dochody. Kobieta twierdzi, że zapłaciła za to wysoką cenę. Mianowicie “Kuchenne rewolucje” zniszczyły jej życie.

Sponsorowane

Sylwia Peretti w “Kuchennych rewolucjach”

Kobita znana jest widzom nie tylko z “Kuchennych rewolucji”, ale przede wszystkim z “Królowych życia”. Program to hit TTV. Jednak po raz pierwszy, 12 lat temu, pojawiła się na ekranach telewizorów jako właścicielka “Karczmy u Jędzy”. Rewolucja Magdy Gessler zakończyła się w restauracji katastrofą. W krótkim czasie po wizycie Gessler knajpę zamknięto.

Sylwia udzieliła wywiadu serwisowi Plotek. Ujawniła, jak wyglądały kulisy odcinka “Kuchennych rewolucji” z jej udziałem. Przyznała, że kiedy zdecydowała się na zgłoszenie do programu była jeszcze młodą i niezbyt doświadczoną dziewczyną. Wspólnie z mężem zainwestowała w otworzenie restauracji. Wydali na nią oszczędności swojego życia. Zależało im więc, aby biznes wypalił. Chwytali się każdej deski ratunku.

Pomyślałam, że fajnie będzie, jeśli poproszę panią Magdę o pomoc. No i bardzo się pomyliłam. Nie tylko w stosunku do niej, do programu, ale także do telewizji. Do tego, jak zostałam przedstawiona i co się później wydarzyło. To nie jest przecież tajemnicą, że rewolucja się nie udała. Wydaje mi się, że była to nauczka mojego życia. Przede wszystkim, żeby nie ufać niektórym, szczególnie medialnym, osobom. […] Zostałam przedstawiona jako naprawdę zarozumiała, wredna małpa, która pozjadała wszelkie rozumy, a tak nie jest.

Sponsorowane

Prywatna rozmowa z Magdą Gessler

Właścicielka restauracji przyznała również, że po nagraniach poprosiła o rozmowę z Magdą Gessler. Niestety, konwersacja nie poszła po jej myśli.

I jej powiedziałam (Magdzie Gessler — przypis red.): Dlaczego tak zrobiła? Dlaczego tak się zachowała? Przecież widzi, jak jest i tak dalej. […] Powiedziała, że już zakończyliśmy nagrania. Teraz już za późno. Już nie ma jak wrócić do tego… Spoko, czyli można komuś tak o, spierniczyć życie, firmę, i zrobić dobry program — zakończyła Sylwia Peretti.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

28 komentarze

  1. Czego Ci ludzie po rewolucjach oczekują ???? Cudów ? Czy M.Gessler gwarantuje bogactwo po programie ? Wszytko mają na własne życzenie, ona stara się pokazać, nauczyć jak należy zadbać o gościa i dobrze go nakarmić, a jak wraca zastaje często to g…. co było 🙁 ale pretensja do niej , bo to po rewolucjach się nie udało. Nie idą za ciosem , tylko spowrotem na łatwiznę i taniochę produktu bo myślą że sam program już ich wyniósł na wyżyny 🙁 A Pani celebrytka chce zjeść ciastko i mieć ciastko, ma wysokie loty ale nisko ląduje, więc zaś próbuje zaistnieć oczerniając M.Gessler. Żenada 🙁

    • Agnieszka Biel co Ty Gadasz Gruba Świnia Geslerowa robi sobie tylko reklamę a dla Twojej Świadomości mojemu koledze tak samo zniszczyła.doroboek Życia GRUBY pasożyt

  2. Oglądając ten program,to niektórzy potrzebujący pomocy od Gessler robią z siebie totalne dzbany.Chcesz pomocy to dostosuj się do zasad p.Gessler,a nie pokazuj,jaki to ty ważny jesteś, a później płacz, bo i tak robili po swojemu,widać to,jak przyjeżdża po paru tygodniach i gotują syf inny niż był pod okiem Gessler na kolacji pokazowej. Nie żal mi tych tępaków,którzy nie umią wykorzystać okazanej im pomocy.

  3. Ja to nawet nie wiem, kto te programy ogląda. Dla mnie smaki wynosi się z domu rodzinnego, a nie z pokrętnych mediów, żerujących na ludziach i wmawiającym im, że tylko ten i ta, to coś potrafią… Nie wiem, co z ludźmi się porobiło, odkąd tv, internet i co tam jeszcze. Ja wiem, że tak jak moja Babcia potrafiła gotować, piec, to chyba nikt inny nie potrafi…