w

Ubrała na ślub suknię, która przyćmiła pannę młodą. Goście wpadli w konsternację

Idąc na czyjś ślub staramy się ubrać elegancko i dostojnie, jak na taką okazję przystało. Panowie bardzo często wybierają garnitur, podczas gdy panie ubierają sukienki. Niejednokrotnie podejmowany był w internecie temat, czy na wesele można założyć białą sukienkę. Tak naprawdę wiele zależy od okoliczności oraz samej panny młodej. Czy nie miałaby czasem nic przeciwko temu, gdyż kolor biały w tym dniu zarezerwowany jest przede wszystkim dla niej. Bohaterka naszej dzisiejszej historii poszła o krok dalej ?

Sponsorowane
Pixnio

Ubiór jednego z gości wesela

Całą sytuację opisał uczestnik ślubu, a zdjęcia z uroczystości trafiły na popularną grupę, na której to członkowie dzielą się zawstydzającymi ślubnymi wpadkami. Ta z całą pewnością do takich należy. Otóż jedna z zaproszonych kobiet, krewna pana młodego postanowiła przyjść ubrana w suknię ślubną!

Tak moi drodzy, na tym weselu pojawiły się aż dwie panny młode. Chociaż w rzeczywistości tylko jedna z nich była prawdziwa. Druga poza suknią ślubną nie miała nic wspólnego z byciem panną młodą tego dnia. Niemniej jej ubiór znacząco mylił gości. Kobieta wprowadziła spore zamieszanie.

Sponsorowane

Mężczyzna wspominając uroczystość przyznał, że sukienka zaproszonej krewnej była śliczna i fajnie, że kobieta ubrała ją ponownie, jednak nie powinna tego robić w takim dniu i w takich okolicznościach. Przyznaje też, że para młoda poprosiła kobietę, aby ta udała się do domu i zmieniła swój strój.

Pixnio

Biel na ślubie

Pod zdjęciami ze ślubu pojawiło się sporo komentarzy. Jedni byli zdania, że kobieta przesadziła. Mogła chociaż ufarbować sukienkę na inny kolor. W końcu biel kojarzy nam się z panną młodą i w tym wyjątkowym dniu tylko ona powinna się wyróżniać nosząc na sobie tek kolor.

Jednak pojawia się też coraz więcej opinii, że tradycja w której to biel przypisana jest do panny młodej odchodzi już w niepamięć. Gdy idziemy na wesele warto mimo wszystko zapytać pannę młodą o zdanie. W ten sposób unikniemy wpadki czy niemiłych komentarzy ze strony innych.

Mimo wszystko odradzamy ubieranie na czyjś ślub swojej własnej sukni ślubnej. W tym dniu nic nie powinno przyćmiewać blasku pary młodej. Jeśli sama miałaś już szansę błyszczeć, teraz daj ją innym ?

Pixnio

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Pani Dorota otrzymała rachunek za gaz. “Myślałam, że zaraz dostanę zawału”

    Bon na zapłatę za prąd, gaz czy paliwo! Ale tylko niektórzy go otrzymają