w

33-latka posiada dwie pochwy. “Jedna jest do pracy, a druga dla partnera”

Takie schorzenie dotyka zaledwie jedną kobietę na milion. 33-letnia Evelyn Miller posiada dwie pochwy, dwie szyjki macicy i dwie macice. Kobieta urodziła się z rzadką przypadłością. Jednak nie narzeka, a wręcz przeciwnie. Sama przyznała, że pomaga jej to w pracy. W jaki sposób?

Sponsorowane

Nietypowe i rzadkie schorzenie

Podwójny układ rozrodczy nie jest czymś normalnym u kobiety. Evelyn dowiedziała się o swojej przypadłości podczas rutynowej kontroli u ginekologa. Całe szczęście, w żaden sposób nie zagrażało to jej zdrowiu. Dzisiaj jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci, które wychowuje wraz z partnerem. Mowa o 2-letnim synku i 8-miesięcznej córeczce. Obie pociechy są zdrowe i nie mają żadnych problemów.

Czym zajmuje się Evelyn? Kobieta po ukończeniu 20 lat zaczęła występować w filmach dla dorosłych. Gdzie z resztą pracuje aż do teraz. Kobieta nie czuje się zażenowana czy też zawstydzona ze względu na miejsce zatrudnienia.

Dzięki temu, że mam dwie waginy, moje życie seksualne jest przyjemniejsze i ekscytujące. Czy to nie piękne, że jesteśmy tak różni? Jedną waginę mam do pracy, a drugą do zabawy (z partnerem) — uznała z uśmiechem na ustach.

Sponsorowane

Przekuła swoje schorzenie w atut

Jak przyznaje młoda mama, jedynym minusem posiadania dwóch wagin jest fakt, że w czasie okresu musi korzystać z dwóch tamponów jednocześnie. Również w przypadku badań pod kątem różnorakich chorób, przeprowadzane są w obu pochwach.

Jeśli zaś chodzi o źródło utrzymania, to Evelyn nie zarabia wyłącznie z udziału w filmach dla dorosłych. O wiele większe pieniądze – około 300 tys. zł miesięcznie otrzymuje z subskrypcji w serwisie OnlyFans.

Ludzie uwielbiają fakt, że mam dwie waginy. Myślę, że miałam dużo szczęścia.

Kobiety, które cierpią na przypadłość posiadania dwóch pochw w większości są w stanie prowadzić normalne życie. Zarówno pod względem seksualnym, jak i rozrodczym. Jednak zdarzają się przypadki, w których kobiety mają problemy z płodnością, występują poronienia, czy też przedwczesne porody.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

54 komentarzy