w

Anna Mucha kusi odważnymi zdjęciami z przystojnym mężczyzną

Ania Mucha to aktorka, który lubi raz na jakiś czas wywołać szum wokół swojej osoby. Znana jest przede wszystkim z roli serialowej Magdy Marszałek w serialu “M jak miłość”. 42-latka chętnie prowadzi swoje konto na Instagramie. W ostatnim poście Anna Mucha udostępniła zdjęcia i to właściwie nie jedno zdjęcie, na którym pozuje całkowicie nago. Pikantne kadry pochodzą prosto z planu serialu. Oj będzie się tam działo i to już niedługo!

Sponsorowane

Mucha w “M jak miłość”

Już w dzieciństwie Ania zadebiutowała na szklanym ekranie. Ale dopiero rola Magdy Marszałek w serialu “M jak miłość” przyniosła jej popularność. Kobieta uwielbiana jest przez rzeszę fanów, a losy bohaterki, którą odgrywa w serialu każdego tygodnia śledzi masa osób. Rola Magdy otworzyła Ani drzwi do kariery. Będąc na fali popularności zwyciężyła chociażby program taneczny emitowany jeszcze wówczas przez stację TVN “Taniec z gwiazdami”.

Jeśli zaś chodzi chodzi o Madzię Marszałek, to patrząc na ostatnio opublikowane na Instagramie Magdy Muchy zdjęcia, chyba znalazła ona spokój i ukojenie w ramionach mecenasa Budzyńskiego, którego gra oczywiście Krystian Wieczorek. Niestety ich miłość jak to często w życiu bywa zakończyła się zdradą. Mężczyzna uległ bowiem wdziękom innej kobiety. Fani liczyli, że serialowa para po upływie czasu się jednak zejdzie.

Anna Mucha nago

Sponsorowane

Dokładnie 1 kwietnia Magda postanowiła nieco zaintrygować swoich fanów. Opublikowała na Instagramie tajemnicze zdjęcia. Jest na nich ona, naga, pod prysznicem. Towarzyszy jej jednak mężczyzna, który do złudzenia zdaje się przypominać Krystiana Wieczorka – serialowego mecenasa Budzyńskiego. Do fotografii aktorka dołączyła jedynie taki podpis: “żart to czy nie żart…? 😈😎 czekaliście? kibicujecie? we wtorek będzie się działo… 😉”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

117 komentarze

Load more comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Doda całkowicie nago szczerze wyznaje: “Nie daję już rady”

    33-latka posiada dwie pochwy. “Jedna jest do pracy, a druga dla partnera”