w

Wulgarny komentarz Aldony – narzeczonej Stefana. Tak zaatakowała Karinę

Karina z “Chłopaków do wzięcia” wciąż nie pogodziła się ze swoim bratem i jego partnerką. Tym razem kobieta postanowiła nie być goło słowna i pokazała fanom, w jaki sposób zwraca się do niej Aldona. Opublikowała w mediach społecznościowych krótki wpis ze zdjęciem i wyjaśnieniem. Internauci byli oburzeni.

Sponsorowane

Karina z “Chłopaków do wzięcia” – konflikt z bratem i jego narzeczoną

Konflikt między Kariną a Aldoną trwa już od dłuższego czasu. Partnerka Stefana już nie jeden raz zaszła Karinie za skórę. Jeszcze stosunkowo niedawno mówiło się o pojednaniu między kobietami. Jak widać nie potrwał on jednak zbyt długo. Młoda rolniczka udostępniła na Facebooku zrzut ekranu ze swojego live’a, który to prowadziła na TikToku. W trakcie transmisji Aldona napisała jej wulgarny komentarz.

Dziś na Live na TikToku dostałam miłe pozdrowionka od (przyszłej czy niedoszłej?) bratowej. No jak się tu nie cieszyć? No ale przyznam, że żarcik mogłam zostawić dla siebie. Ale tak to jest na live; jedno słowo nie tak i już afera – napisała Karina na Facebooku, publikując dowód.

Dziś na Live na TT dostałam miłe pozdrowionka od (przyszłej czy niedoszłej?🤔) Bratowej 😊 No jak się tu nie cieszyć ?😘 No...

Posted by Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch on Friday, March 31, 2023
Sponsorowane

Okazuje się, że partnerka Stefana zwróciła się do Kariny niecenzuralnym słowem, które rozpoczyna się na literę “k”. Internauci mają podzielone zdanie, jeśli chodzi o konflikt między kobietami. Jedni uważają, że Stefan nie powinien wiązać się z Aldoną, z kolei drudzy, że problem leży po stronie Kariny, a nie pary zakochanych.

Konflikt między kobietami narasta

Kiedy Karina pojawiła się w programie “Chłopaki do wzięcia” wraz z bratem, byli bardzo zżytym rodzeństwem. Bardzo wiele rzeczy robili razem. Jednak kiedy w życiu mężczyzny pojawiła się Aldona, wówczas zaczęły pojawiać się sprzeczki pomiędzy bratem a siostrą. Ograniczyli ze sobą nawet kontakt, co wcześniej było nie do pomyślenia. Ta decyzja niestety nie sprawiła, że stosunki tej trójki się poprawiły.

W pewnym momencie Karina zablokowała brata na WhatsAppie oraz Facebooku. Tłumaczyła wówczas, że między nią a bratem i jego narzeczoną cały czas dochodzi do kłótni. Z kolei Aldona wszystkiemu zaprzeczała. Co więcej, partnerka Stefana w rozmowie z Telemagazynem zaznaczyła, że Karina miała cieszyć się, że w sieci na Aldonę wylał się hejt.

Facebook

Nie tylko Stefan znalazł sobie partnerkę. Karina również się z kimś związała. Czy są ze sobą nadal i kobieta może liczyć na jego wsparcie?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

10 komentarze

  1. Przeciesz jej sie należy. Powinni już dawno zdjąć ją z tego serialu. To jest serial o chłopakach a nie o chorej psychichnie karinie. Szczerze przstałem to oglądać przez nią. Ona nie ma nic do szukania w tym serialu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    33-latka posiada dwie pochwy. “Jedna jest do pracy, a druga dla partnera”

    Królowa życia zatrzymana przez policję. W tle bijatyka i narkotyki