w

Całkowicie zmieniła wygląd, aby być jak “idealna dmuchana lalka dla fetyszystów”

To oczywiste, że każdy z nas ma inny ideał piękna. Podobno też o gustach się nie dyskutuje. Jednak w tym przypadku trudno się nie odezwać i nie skomentować… Jesteście ciekawi dlaczego?

Sponsorowane

Na operacje wydała już fortunę!

Kobieta, o której za chwilę przeczytacie, ma wielkie marzenie. Chce jak najbardziej upodobnić się do dmuchanej lalki z sex-shopu. Kolejnym jest kariera modelki erotycznej. Chcąc zrealizować swoje pragnienia, przeszła wiele operacji plastycznych. W sumie wydała na nie już około 150 tysięcy złotych.

Co takiego zmieniła w sobie Ariane Saint-Amour? Naprawdę wiele rzeczy… Przede wszystkim znacznie powiększyła swój biust. Jej naturalny rozmiar to 60D, a aktualny to aż 65 J. Dodatkowo usunęła aż 6 żeber. Poprawiła też nos. Z kolei w usta oraz w policzki wstrzyknęła sobie wypełniacze.

Kariera w branży erotycznej zaczyna się rozkręcać!

Sponsorowane

Dzięki tym wszystkim modyfikacjom ciała faktycznie została zauważona w branży erotycznej. Można nawet powiedzieć, że zaczęła odnosić pewnego rodzaju sukcesy — zwraca szczególną uwagę różnego rodzaju fetyszystów. Co sama modelka ma do powiedzenia na swój temat?

Bycie modelką w tej branży wymaga, aby być w czymś ekstremalnym. Ja jestem ekstremalna w kwestii moich modyfikacji ciała. Dzięki temu wyglądam jak idealna dmuchana lalka dla fetyszystów. Lubię ekstremalny wygląd. Normalne znaczy dla mnie nudne. Chcę patrzeć w lustro i myśleć, że przespałabym się z tą dziewczyną

Co myślicie na temat wyglądu Ariane?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ruszył proces matki, która zabiła Marcelka. Wyciekły jej słowa wypowiedziane w sądzie

   Lekarz do mamy z dzieckiem: “Wypier… za szklane drzwi z tym małym skur***nem z mutacją”