w

27-latka powiększyła sobie usta. Rosły tak szybko, że omal nie eksplodowały

Jessica Burko to influencerka znana z TikToka. Kobieta za pomocą aplikacji podzieliła się swoją historią, aby przestrzec innych. Zamieściła nagranie odnoszące się do jednego z najbardziej przerażających momentów w jej życiu. “No więc wczoraj poszłam zrobić sobie usta i wydarzyło się coś złego”. Okazuje się, że klinik, w której robiła zabieg popełniła błąd. Konsekwencje mogły być naprawdę opłakane.

Sponsorowane

Kobieta otwarcie pokazuje w mediach społecznościowych zabiegi poprawiające urodę, na które się decyduje. 27-latka aż sześciokrotnie powiększała sobie w przeszłości usta. Nigdy nie pojawiła się reakcja świadcząca o alergii na wstrzykiwany środek. Od ostatniego zabiegu minęło około 12 miesięcy, a więc Jessica postanowiła go powtórzyć. Udało się jej wygrać darmową wizytę. Kiedy szła do gabinetu nie przypuszczała, że przeżyje traumę, którą zapamięta do końca życia.

Powiększyła usta w gabinecie

“No więc wczoraj poszłam zrobić sobie usta i wydarzyło się coś złego” — mówi w tle nagrania Jessica. Następnie widzimy, jak 27-latka wyglądała tuż po. Usta niebezpiecznie szybko puchły. Robiły się coraz większe i większe.

Szczerze mówiąc, nie wiem, co poszło nie tak, robiłam sobie usta wiele razy.

Sponsorowane
@jessicacaileyburko

#fyp #cosmeticnightmares #DanceWithTurboTax #trending #cosmetics

♬ Oh No - Kreepa

Jessica twierdzi, że cały zabieg przebiegał zgodnie z planem i z ustaleniami. Podejrzewa, że silna reakcja mogła być spowodowana długą przerwą w używaniu wypełniacza. Zanim zdążyła dojść do samochodu usta były już na tyle duże, że była przerażona. Natychmiast wróciła do kliniki. Lekarz przepisał jej sterydy, który miały pomóc. Niestety, po ich przyjęciu było jeszcze gorzej.

Następnego dnia usta wyglądały tak, jakby miały zaraz wybuchnąć. Kobieta wróciła do gabinetu i poprosiła lekarza odpowiedzialnego za zabieg, aby natychmiast rozpuścił wypełniacz. To faktycznie pomogło. Usta powoli zaczęły zmniejszać rozmiar. Jessica zamieszczając wideo na TikToku chciała przede wszystkim przestrzec inne kobiety przed podobnymi sytuacjami. W momencie, kiedy organizm sygnalizuje, że coś jest nie tak, nie wolno bagatelizować objawów.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Horror małego Maksa. Ojczym musiał katować go godzinami, opis przeraża

   Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Jasnowidz wie, co nas czeka w majówkę