w

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Jasnowidz wie, co nas czeka w majówkę

Krzysztof Jackowski to znany na całą Polskę jasnowidz z Człuchowa. Wizjoner w rozmowie z portalem o2 uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, jak według niego będzie wyglądała pogoda w nadchodzącym miesiącu – maju. Wizja wskazuje na coś, czego większość z nas mogła się domyślać.

Sponsorowane

Pogoda na maj według Jackowskiego

Jeśli chodzi o naszego najpopularniejszego jasnowidza, to wypowiada się na liczne tematy. Począwszy od przewidywania śmierci znany polityków, poprzez konflikty zbrojne, wojny, zaginięcia, a kończąc na pogodzie. Zostały nam niespełna dwa tygodnie kwietnia. Maj tuż tuż. Wielu z nas ma nadzieję, że pogoda będzie bardziej łaskawa. Krzysztof Jackowski na prośbę portalu o2 zajrzał wgłąb swojego umysłu i podzielił się swoimi przewidywaniami.

Kwiecień i maj podzieliłbym na dwa etapy. Pierwszy z nich właściwie mamy i on jeszcze potrwa. Jest to kapryśna pogoda, czyli niestety słońce będzie walczyło z chmurkami – mówił Krzysztof Jackowski w rozmowie z o2.pl.

Pixabay
Sponsorowane

Patrząc przez okno nie trudno wsnuć podobne wnioski. Ale to jeszcze nie wszystko. Jasnowidz zdradził, jak według niego będzie wyglądała majówka.

Dopiero w drugim etapie – koniec kwietnia, maj, zrobi się od razu lato. Będzie taki przeskok. Teraz mamy kapryśną wiosnę, a jak już te chmurki dadzą sobie trochę spokoju, to od razu będzie ciepło jak latem.

Wikimedia

Co mają do powiedzenia synoptycy?

Portal o2 zapytał o zdanie nie tylko wizjonera, ale również synoptyków. Okazuje się, że jeśli chodzi o majówkę i maj, to trend jest bardzo podobny do tego w ubiegłych latach. Końcówka kwietnia ma być faktycznie dość kapryśna, jednak majówka zapowiada się naprawdę ciepło.

Jeśli chodzi o maj, to mają pojawić się temperatury oscylujące wokół aż 30°C. Około 24 kwietnia spodziewać powinniśmy się spadku temperatury, a także gwałtownych ulew. Wiele jednak wskazuje na to, że ochłodzenie będzie nieznaczne.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   27-latka powiększyła sobie usta. Rosły tak szybko, że omal nie eksplodowały

   Tortury i brutalne morderstwo 19-latki i jej koleżanek. Ujawniono ostatnie sms-y