w

Operacyjnie powiększyła sobie usta. Już po dobie wyglądała, jak po użądleniu

Młode kobiety coraz częściej decydują się na zabiegi medycyny estetycznej. Powody ku temu są różne. Jedne chcą lepiej wyglądać, inne nie podobają się sobie, a jeszcze inne chcą upodobnić się do kogoś znanego. Podobnie było w przypadku Bronwyn Papineau, znanej na YouTube jako “itshoneybii”. Przez lata wstrzykiwała sobie botoks. Jednak uznała, że przyszedł czas na operację plastyczną. Zupełnie nie spodziewała się takiego efektu końcowego.

Sponsorowane

Operacja plastyczna ust

Początkowo Browyn wstrzykiwała sobie w usta botoks, aby poprawić ich wygląd, a także sprawić, aby przestrzeń między ustami a nosem się zmniejszyła. Jednak z czasem uznała, że efekt jest sztuczny i to jej nie wystarcza. Po 6 latach wybrała się do gabinetu chirurga w towarzystwie mamy i siostry. Zabieg przeprowadzono bez żadnych komplikacji. Pojawiły się one dopiero później. Warga młodej kobiety zaczęła nienaturalnie puchnąć. Po upływie niecałej doby usta stały się nienaturalnie duże. Do tego stopnia, że Bronwyn nie mogła ani jeść, ani pić.

To nie było normalne – wspomina.

Co się stało?

Sponsorowane

Youtuberka ma uczulenie na lidokainę, którą wykorzystuje się do znieczulenia skóry przed zabiegiem. Efekt był taki a nie inny. Lekarz przed wykonaniem zabiegu powinien był wykonać próbę uczuleniową. Na kolejny dzień po zabiegu kobiecie spuchły również policzki, przez co ból stał się jeszcze bardziej odczuwalny. Lekarz przepisał pacjentce sterydy. Po upływie jednego dnia od ich stosowania opuchlizna znacznie zmalała. Finalnie, kiedy usta wróciły do swoich rozmiarów kobieta była zadowolona z efektu końcowego.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Tatry, nie żyje 38-latka. Kobieta zginęła na oczach trójki małych dzieci

   Wracali z wesela, ale do domu nie dotarli. Rodzina musi pochować aż 5 osób