w

Wracali z wesela, ale do domu nie dotarli. Rodzina musi pochować aż 5 osób

W sobotę nad ranem doszło do tragicznego wypadku w województwie świętokrzyskim. W jego wyniku zginęło aż pięć osób, a dwie zostały ranne. Dziennikarze Polsat News ustalili, że śmierć poniosła rodzina, która wracała właśnie z wesela…

Sponsorowane

Śmierć pięciu osób w Świętokrzyskim

Do wypadku doszło na trasie Rudnik-Ostrowiec Świętokrzyski w sobotę o godzinie 4:37. Fiat Punto wypełniony pięcioosobową rodziną jechał drogą krajową nr 9. W miejscowości Boksycka zderzył się z Mercedesem. “Jak wynika ze wstępnych ustaleń, prawdopodobnie kierujący mercedesem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył czołowo w fiata” – przekazał na antenie Polsat News podkom. Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu.

Przez dłuższy czas droga była całkowicie nieprzejezdna, a funkcjonariusze policji kierowali kierowców na objazd. Konieczne było zabezpieczenie miejsca tragedii, a także zebranie wszelakich dowodów. W sprawie prowadzone jest dochodzenie, które ma na celu ustalić, kto bezpośrednio odpowiada za wypadek.

Pogrzeb pięciu osób w jednej rodzinie

Sponsorowane

Z ustaleń dziennikarzy wynika, że w Fiacie Punto siedziało aż sześć osób. Póki co policja potwierdziła jedynie pięć ofiar śmiertelnych. Nie są jednak znane dane wszystkich ofiar. “W chwili obecnej ustalane są szczegóły oraz tożsamość osób” – wyjaśniła podkom. Ewelina Wrzesień. Pasażerowie i kierowca, którzy zginęli na miejscy najprawdopodobniej wracali z wesela.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

Jeden komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Operacyjnie powiększyła sobie usta. Już po dobie wyglądała, jak po użądleniu

   Anna spadła na oczach 3 maluchów w przepaść. Próbowała ratować 4-letnie dziecko?