w

Miała “dziwne” uczucie w miejscu intymnym. Lekarz poddał ją badaniu i sam nie dowierzał

Nietypowe przypadki pacjentów zdarzają się w gabinetach lekarskich na całym świecie. Ten był o tyle dziwny, że brytyjski dziennik Daily Mail postanowił go u siebie opisać. Otóż pewna kobieta zgłosiła się po pomoc do lekarza z powodu, jak to sama nazwała “niezwykle dziwnego uczucia” w miejscu intymnym. Badania pozwoli odkryć, że pochwie pacjentki znajdował się… duży owad!

Sponsorowane

Pacjentka z nietypową dolegliwością

Daily Mail opisuje historię kobiety, która pojawiła się na wizycie w gabinecie ginekologicznym. Sytuacja rozegrała się w jednej z klinik w Tegucigalpie w Hondurasie. Pacjentka poskarżyła się ginekologowi na “niepokojące, nieprzyjemne” uczucie w pochwie. Miała wręcz wrażenie, jakby coś znajdowała się wewnątrz miejsca intymnego. Kiedy lekarz posadził ją na fotelu i poddał badaniu, nie mógł uwierzyć w to, co sam zobaczył. Otóż w pochwie pacjentki znajdował się martwy karaluch. Owad został natychmiast usunięty.

YouTube

Dr Marco Calix, ginekolog, który opiekował się pacjentką, powiedział w wywiadzie: “Kobieta powiedziała, że ma coś niezwykłego w pochwie. Kiedy wprowadziłem wziernik, zobaczyłem, że to owad. Wyciągnąłem coś w rodzaju karalucha”. Nie jest wiadome, w jaki sposób owad dostał się w intymne miejsce pacjentki.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Tak współwięźniowie przywitali w areszcie kata 8-letniego Kamilka z Częstochowy

    Szpital ujawnia prawdę na temat torturowanego 8-latka z Częstochowy. Jest źle…