w

50-latkowi grozi amputacja genitaliów. Żona wyznała, jak się zabawiał w weekend

50-letni obywatel Niemiec trafił do szpitala w Grosetto we Włoszech. U mężczyzny rozpoznano rozległą martwicę, do tego doszło do wstrząsu septycznego, a wszystko to po 24-godzinnym maratonie miłosnych uniesień. Grozi mu… amputacja przyrodzenia.

Sponsorowane

Jak do tego doszło?

Pacjent trafił do szpitala Misericordia we Włoszech z objawami wstrząsu septycznego. Był on skutkiem zakażenia całego organizmu. 50-latka bezzwłocznie przyjęto i trafił na oddział intensywnej terapii. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia lekarze zadecydowali o wprowadzeniu go w stan śpiączki farmakologicznej.

To nie koniec złych informacji, otóż wstrząs septyczny doprowadził do martwicy przyrodzenia. 50-latkowi grozi amputacja. Póki co nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja, a medycy starają się powstrzymać infekcję. Żona pacjenta wyznała, że przez cały weekend zażywali ecstasy i się kochali. Mężczyzna miał też zażywać viagrę. Stan turysty z Niemiec jest ciężki. Nie wiadomo, jak zakończy się ta sprawa.

Wikimedia
Sponsorowane

Inny przypadek

Okazuje się, że przypadek 50-latka nie jest wcale odosobniony. W 2018 roku w Toskanii do urologa zgłosił się 69-latek z obrzękiem penisa. Lekarz bez dokonywania niezbędnych badań orzekł diagnozę – nowotwór i powiedział, że niezbędna będzie operacja. Po kilku tygodniach przeprowadzono zabieg amputacji, w szpitalu w San Donato w Arezzo. Po wszystkim okazało się, że 69-latek wcale nie miał guza, a cierpiał na syfilis. Wystarczyło zapisać mu odpowiednie leki, aby się go pozbył. Włoch pozwał lekarza. Dopiero na początku 2023 roku rozpoczęły się przesłuchania. Z kolei na wrzesień zaplanowana jest rozprawa. Mężczyzna najprawdopodobniej otrzyma wysokie odszkodowanie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Odurzał 6-letniego synka lekami. Nie mieści się w głowie krzywda, jaką mu wyrządzał

   3-latka nie dawała żadnych oznak życia. Była uwięziona w nagrzanym samochodzie