w

Maturzyści w rajstopach i spódniczkach tańczą “Jezioro Łabędzie”. Wyszedł hit!

Początek roku to okres studniówek. Na większości balach maturalnych uczniowe klas przedstawiają różne programy artystyczne. Jedni stawiają na content wzruszający, a innym zależy, aby rozbawić publiczność. Do tej drugiej grupy z całą pewnością zaliczyć można maturzystów z Płońska, którzy w czasie studniówki wystawili “Jezioro łabędzie”. Sami opracowali układ, który następnie zatańczyło 11 osób.

Sponsorowane

“Jezioro łabędzie” na studniówce

Większości z nas bal maturalny kojarz się z polonezem, który rozpoczyna całą imprezę. Później następuje już zabawa. Nie brakuje też programów artystycznych. Uczniowie czwartej klasy technikum mechanizacji rolnictwa i agrotechniki z Zespołu Szkół nr 1 imienia Stanisława Staszica w Płońsku dali popis. Wystawili bowiem “Jezioro łabędzie”. Na pierwszy rzut oka może i nie ma w tym niczego nadzwyczajnego, ale okazuje się, że zamiast baletnic pojawiła się męska obsada. Panowie wskoczyli w białe rajstopy, różowe spódniczki i żonobijki. Następnie wyszli na scenę i zatańczyli.

Układ opierał się na najbardziej charakterystycznym fragmencie baletu Czajkowskiego – tańcu czterech łabędzi. Jednak w wykonaniu maturzystów było ich aż 11. W ułożeniu choreografii i zrealizowaniu występu pomogła ich wychowawczyni, Agnieszka Pyrzyńska.

Nie ma wątpliwości, że panowie dali z siebie wszystko. Ich kreatywny pomysł i występ z pewnością przejdzie do historii szkoły. Kto wie, może kiedyś uda się komuś go przebić.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

11 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane
    Treść 18+
    Kliknij by zobaczyć wpis

    Kłótnia zakończyła się atakiem. Rosjanka odgryzła turystce kawałek palca

    Ksiądz zaatakował ucznia na lekcji religii. Uczennica po kryjomu nagrywała