w

Panna młoda dostała oberwała od swojego męża. Nagranie stało się hitem w sieci

Black Studio to kamerzysta ślubny, który prowadzi swoje konto na TikToku właśnie pod takim pseudonimem. Mężczyzna zamieszcza w serwisie urywki nagrań z wesel. Jedno z nich przyniosło mu w ostatnim czasie sporą popularność. Mowa o wideo z polskiego wesela, na którym panna młoda dosłownie dostała “z bara” od swojego męża. Filmik opublikowano zaledwie 4 dni temu, a ma już ponad milion wyświetleń!

Sponsorowane

Kamerzysta na weselu

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu pary młodej. Zakochani wspominają to wydarzenie do końca życia. Dlatego często zatrudniają fotografa i kamerzystę, aby zachować pamiątkę. W późniejszych latach wracając do zdjęć, czy nagrań, można w łatwy sposób przenieść się do wspomnień.

Filmik z tego wesela stał się w sieci hitem. Kamerzysta zwany Black Studio z pewnością długo zapamięta tę scenę. Z początku incydent może zdawać się groźny, ale już po chwili widać, że nic strasznego się nie stało.

Na nagraniu widzimy, jak panna młoda tańczy w rytm piosenki “Kawałek do tańca” zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Kobieta tańczy w kółku z gośćmi i swoim wybrankiem serca. Gdy nagle w pewnym momencie pan młody znajdując się tuż przed nią podskakuje w górę, uderzając w tym czasie ukochaną prosto w nos.

Sponsorowane

Pani Młoda cała i zdrowa – napisał pod filmem kamerzysta.

Internauci piszą w komentarzach pod nagraniem:

“Łobuz kocha najbardziej”

“Ajj to musiało boleć, pogadają sobie podczas nocy poślubnej”

“Całe szczęście, że nic jej się nie stało”

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    39-letnia psycholog zadźgana w zakładzie karnym. Osierociła dwójkę dzieci

    Tragedia pod Częstochową. Rodzina nie była w stanie zidentyfikować ciał Aleksandry i Oliwii