w

Krzysztof Jackowski o karierze Lewandowskiego. Koniec jest już bliski?

Lewandowski wraz z żoną i dziećmi przebywa aktualnie na wakacjach w ciepłym i pięknym miejscu. Cała rodzina wybrała się tam tuż po odpadnięciu reprezentacji Polski z mundialu w Katarze. Robert póki co zawieszony jest również w La Lidze. Ma więc czas, by nieco odpocząć i spędzić czas z najbliższymi. Głos na temat polskiego piłkarza grającego w drużynie FC Barcelona zabrał ostatnio Krzysztof Jackowski. Wypowiedział się on na temat końca kariery Lewego oraz o tym, co będzie robił na piłkarskiej emeryturze.

Sponsorowane

Robert Lewandowski podobnie jak reszta polskiej reprezentacji pożegnał się z mistrzostwami świata w piłce nożnej 2022 w 1/8 finału. Polska drużyna przegrała z Francją wynikiem 1:3. Lewy przez 3 najbliższe mecze nie zagra również w La Lidze. Bowiem hiszpański komitet zadecydował o jego chwilowym zawieszeniu. Wszystko po tym, jak otrzymał czerwoną kartkę na murawie oraz jak się zachował tuż po tym. Jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni, piłkarz zagra na boisku dopiero w 2023 roku.

Instagram

Jackowski o Lewandowskim

Jasnowidz pokusił się o wiję dotyczącą przyszłości i kariery naszego najzdolniejszego piłkarza. Niestety, mówi o zakończeniu kariery, a także o prezesurze w PZPN. W ostatnim czasie Jackowski sporo wypowiada się na tematy sportowe. Mówił chociażby o historycznym mundialu, na którym nie będzie brakowało elementów zaskoczenia dla kibiców. jeśli chodzi o Polaków to trzeba przyznać, że pierwszy raz od przeszło 36 lat mundial nie zakończył się dla nas wyłącznie na fazie grupowej.

Sponsorowane

Instagram

Co do Lewandowskiego, Jackowski podzielił się z nami swoją wizją, odnośnie przyszłości kapitana Biało – Czerwonych. Na samym początku zapewnił, że póki co kariera Lewego nabiera tempa i dalek jej do zakończenia. Ale kiedy do tego dojdzie, wówczas według wizji jasnowidza “Robert Lewandowski może objąć ważne stanowisko w polskim futbolu”.

Twitter

Robert Lewandowski jest w bardzo dobrym momencie na odpuszczenie sobie. Na zostawienie swojej twarzy, swoich dokonań w szczytowym momencie dla sportowca. To jest bardzo przyszłościowe. Robert Lewandowski może liczyć w przyszłości, dzięki temu, na bardzo wiele. Chociażby od trenerstwa po nawet prezesowanie w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Instagram

Co ciekawe, Jackowski jest przekonany co do prawdziwości swojej wizji. Na pytanie, dlaczego Lewy miałby zostać prezesem PZPN, odpowiedział wprost: “Bo ma zdrowsze i świeższe spojrzenie na polską kadrę”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Jesteś właścicielem psa lub nieruchomości? Słono za to zapłacisz!

   Kiedy można dostać zadośćuczynienie za śmierć matki?