w

Robert Karaś dokonał niemożliwego! Polak to zrobił!

Udało się! Robert Karaś ukończył Ultra Triathlon na dystansie 10-krotnego Ironmana. Pokonał go w rekordowym czasie, ustanawiając nowy rekord świata. Zrobił to w ciągu 164 godzin, 14 minut i 2 sekund. Brawo!

Sponsorowane

Robert Karaś dokonał niemożliwego

To ogromny sukces Polaka. Trzeba również dodać, że przez większą część biegu Karaś zmagał się z kontuzją. Mimo to nie ustąpił i dobiegł do końca i to w rekordowym czasie! Coś takiego nie dzieje się często!

Jesteśmy teraz w pokoju regeneracji. Postanowiliśmy, że przez osiem godzin będę leczył rany, które powstały podczas jazdy na rowerze i uniemożliwiły mi ukończenie poprzedniego wyścigu w Szwajcarii. Stawiamy wszystko na jedną kartkę. Zostało 360 kilometrów biegu. Postaram się przebiec to ciągiem. Innej możliwości nie widzę. To są tortury, gdy co trzy godziny trzeba stawać i okładać rany lodem. To będzie najtrudniejsze wyzwanie w życiu, zwłaszcza z tymi urazami, ale damy radę – mówił.

Sponsorowane

Ile liczył cały wyścig? Robert Karaś pokonał dystans 38 kilometrów pływania, 1800 kilometrów jazdy na rowerze i 422 kilometrów biegu w czasie 164 godzin, 14 minut i 2 sekund. Nasze gratulacje!

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Maciej Dowbor ze sceny w Sopocie przemówił do mamy. Miszczak będzie wściekły

   Tatry, nie żyje 38-latka. Kobieta zginęła na oczach trójki małych dzieci