w

Maciej Dowbor ze sceny w Sopocie przemówił do mamy. Miszczak będzie wściekły

Wczoraj odbywał się Polsat SuperHit Festiwal 2023. Jednym z prowadzących był Maciej Dowbor. Prezenter w pewnym momencie zwrócił się bezpośrednio ze sceny do swojej mamy, Katarzyny Dowbor. Ostatni było głośno 64-latce ze względu na zwolnienie jej przez Miszczaka. Kobieta przez długi czas była prowadzącą program “Nasz nowy dom”. Zdaje się, że Maciej pozwolił sobie na delikatne nawiązanie do tego tematu.

Sponsorowane

Katarzyna Dowbor zwolniona z Polsatu

Strata pracy przez Katarzynę Dowbor wywołała wiele emocji. Edward Miszczak wprowadza obecnie wiele zmian. Postanowił m.in. zastąpić główną prowadzącą “Nasz nowy dom”. Od nowego sezonu na miejscu Dowbor pojawi się Elżbieta Romanowska. Widzom się o bardzo nie spodobało. Sama Katarzyna zamieściła dość znaczący wpis w mediach społecznościowych. Nie spodziewała się takiego obrotu spraw.

Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich.

64-latka mogła liczyć na wsparcie bliskich i przyjaciół. Pomocną dłoń wyciągnął chociażby syn, Maciej Dowbor, jak również jego małżonka, Joanna Koroniewska. W trakcie wczorajszego Polsat SuperHit Festiwal 2023 w Sopocie miała miejsce pewna wzruszająca scena. Niespodziewanie ze sceny Maciej Dowbor zwrócił się do swojej mamy.

Sponsorowane

Polsat SuperHit Festiwal 2023

W piątek, 26 maja, czyli w wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Mamy, w sopockiej Operze Leśnej rozpoczął się Polsat SuperHit Festiwal. Prowadzącymi byli m.in. Maciej Dowbor i Marcelina Zawadzka. Ze sceny padły życzenia dla wszystkich mam. Natomiast Maciej Dowbor wykorzystał okazję i zwrócił się do swojej mamy.

Oczywiście nie zapominamy, że dzisiaj jest Dzień Matki. Wielkie brawa dla wszystkich mam w całej Polsce, na całym świecie. Ja chciałbym także pozdrowić moją mamę. Wiesz, że jesteś najlepsza. 

Widzowie zareagowali na te słowa oklaskami. To miłe, ze strony syna, że na forum tak wyraził się o swojej mamie. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że na tegorocznych Telekamerach Katarzyna Dowbor została… pominięta. Program “Nasz nowy dom” został nagrodzony w kategorii najlepszy program rozrywkowy. Niestety, w czasie wręczania statuetek nie wspomniano nawet o prowadzącej. Nie zadbano również o jej obecność na gali… To mówi samo za siebie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Życie Kubackich zmieniło się po wyjściu Marty ze szpitala. Tak teraz wygląda

   Robert Karaś dokonał niemożliwego! Polak to zrobił!