w

Przerwano nagrywanie “Jeden z dziesięciu” Niepokojące wieści o Tadeuszu Sznuku

Stan zdrowia Tadeusza Sznuka, prowadzącego “Jeden z dziesięciu” się pogorszył? Otóż TVP przerwało nagrania do kolejnej edycji programu. Skąd taka decyzja? Rzecznik stacji zabrał głos w sprawie.

Sponsorowane

Program “Jeden z dziesięciu” przerwany

Widzowie od wielu lat chętnie oglądają teleturniej “Jeden z dziesięciu”, który jest emitowany na TVP. Nie ma co się dziwić, bowiem w programie padają ciekawe pytania, na wysokim poziomie, z których można wynieść wiedzę, albo też sprawdzić się z tej dotychczasowej. Tadeusz Sznuka jako prowadzący nie ma sobie równych. W ostatnim czasie pojawiły się plotki, że teleturniej został przerwany. Chodzi o nagrania do kolejnego sezonu. Co się stało?

Wiadomość przekazali sami uczestnicy, którzy mieli wziąć udział w programie. Przeszli eliminacje i byli gotowi do kolejnego etapu. Jednak na jednej z grup, która zrzesza fanów pojawiła się informacja, że nagrania odwołano. Jeden z użytkowników zacytował nawet wpis z portalu Wykop, z marca bieżącego roku, w którym relacjonowano, że Tadeusz Sznuk wymagał pomocy medycznej i dlatego program zacznie się z opóźnieniem.

Stan zdrowia Tadeusza Sznuka

Sponsorowane

Z kolei serwis Plotek skontaktował się z rzecznikiem TVP właśnie w tej sprawie. Niestety, ale komentarz nie napawa optymizmem. Pozostawia też szerokie pole do rozmyślań i spekulacji.

Nagrania do programu “Jeden z dziesięciu” zostały wstrzymane z przyczyn niezależnych od nadawcy – brzmi oświadczenie.

Czy może chodzić o stan zdrowia Tadeusza Sznuka? W końcu prowadzący ma już swoje lata. Mamy nadzieję, że nie jest to jedna przyczyną. A 79-latkowi życzymy dużo zdrowia!

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Jej serce przestało bić na 27 minut. Gdy się ocknęła napisała zaledwie 3 słowa

   Nie żyje dziecko znanego sportowca. 2-letnia dziewczynka zginęła tuż przy domu