w

Mecz Polska – Francja już w niedzielę. Po wygranej dostaniemy dzień wolnego?

Polity Lewicy, Krzysztof Gawkowski, sam przyznał w czasie wywiadu dla Wirtualnej Polski, że jeśli mecz Polska – Francja zakończy się naszym zwycięstwem, wówczas powinien nastąpić dzień wolny. “Z przyjemnością jako szef klubu parlamentarnego podpiszę pismo do prezydenta Dudy i premiera” – stwierdził w programie Tłit.

Sponsorowane

Szef Lewicy pojawił się w studiu w biało-czerwonym szaliku. Od razu więc widać, że jest zapalonym fanem piłki nożnej. Prowadzący program, Michał Wróblewski, zaczął rozmowę od pozytywnych tematów, a mianowicie, od awansu reprezentacji Polski do 1/8 finału mundialu w Katarze.

Twitter

Jestem naprawdę bardzo zadowolony, bo jestem 42-latkiem urodzonym w 1980 r., niepamiętającym 1982 r., a przez mgłę pamiętającym 1986 r. i dlatego jestem zarazem kibicem, który nie miał okazji cieszyć się z wyjścia z grupy. Byłem na mundialu w Rosji i pamiętam mecz z Senegalem. Szliśmy na trybuny, było nas 20 tys., była wspaniała zabawa. Jak wyszliśmy ze stadionu, to nigdy nie szedłem w takiej ciszy – wspominał poseł.

Mecz Polska Francja, po wygranej dzień wolny?

Sponsorowane

“Mamy trzech, czterech zawodników na poziomie Messiego – Lewandowskiego, Zielińskiego i Szczęsnego, ale nie jedenastu. Mimo wszystko możliwe, że Niemcy pojadą do domu, a my jednak zostajemy”. Dziś już wiemy, że Niemcy faktycznie pożegnali się z Mistrzostwami Świata 2022. W trakcie rozmowy padło pytanie od prowadzącego, czy Wojtek Szczęsny po obronie karnego strzelanego przez Leo Messi’ego, powinien zostać ministrem obrony narodowej (jak żartują internauci po popisie bramkarza).

Twitter

*Dalsza część artykułu na następnej stronie

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

29 komentarze