w

Fanka wykonała ten gest na trybunach w Katarze. Może pójść do więzienia!

Wciąż nie milkną echa po wczorajszym finałowym meczu na mundialu w Katarze. Spotkanie piłkarzy Argentyny i Francji na boisku było pełne emocji i niespodzianek. W czasie meczu miało miejsce jedno skandaliczne zachowanie, jednak tym razem nie na boisku, a na trybunach. Kibicka Argentyny zignorowała surowe katarskie prawo, a nawet karę więzienia, która mogła spotkań ją za taki występek.

Sponsorowane

Finał Mundialu

W niedzielę, 18 grudnia 2022 roku odbył się ostatni mecz tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Spotkanie drużyny Argentyny i Francji przejdzie do historii. Oba zespoły dzielnie walczyły do ostatniej minuty. Aż do 80 minuty Argentyńczycy prowadzili 2:0. Wtedy niespodziewanie aż dwie bramki strzelił Kylian Mbappe. Z kolei w dogrywce każdy z zespołów również strzelił po golu. Finalnie doszło do rzutów karnych.

Twitter

Dzięki nim zwyciężyła Argentyna. Po raz trzeci w historii zdobyła tytuł mistrza świata. Kraj czekał na to zwycięstwo aż 36 lat, czyli dłużej niż żyje sam Lionel Messi. Po ostatnim trafnym rzucie karnym na trybunach zapanowała euforia.

Sponsorowane

Argentyńska fanka pokazała biust

Tuż po ostatnim celnie strzelonym rzucie karnym kibice Albicelestes zaczęli wiwatować. Zachowanie jednej z kibicek przykuło uwagę szerszej publiczności. Mianowicie kobieta stojąca w pierwszym rzędzie na trybunach, zdjęła koszulkę i pokazała publicznie biust.

O kobiecie zrobiło się głośno w mediach społecznościowych na całym świecie. Okazuje się, że to nie pierwszy raz takie zachowanie ma miejsce na światowych stadionach. Jednak nie da się również ukryć, że Katar to kraj o specyficznej kulturze, wymagający określonych zachowań. Taki gest obarczony jest więc dużym ryzykiem. W państwie arabskim panują surowe zasady, które dotyczą chociażby ubioru kobiety, a szczególnie swoich obywatelek. Jeszcze przed rozpoczęciem Mundialu organizatorzy publicznie przedstawili wytyczne. Między innymi ostrzeżono kobiety przed zakładaniem prześwitujących, czy zbyt skąpych ubrań. Fanka mistrzów świata za pokazanie biustu mogła trafić nawet do więzienia.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

6 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Szymon Marciniak sędziował w finale mundialu w Katarze. Tyle zarobił Polak

    Paczka eksplodowała, kiedy 31-latka ją otwierała. Ciężko ranna mama i 7-latka