w ,

Żona ministra w programie Top Model! Stres był tak duży, że nie wytrzymała

Instagram

To właśnie wczoraj rozpoczął się 10 już sezon popularnego programu TVN Top Model. Trzeba przyznać, że nie zabrakło w nim emocji. Jednymi z barwniejszych postaci okazał się syn księdza, striptizer czy żona ministra. Ta trójka znalazła się wśród uczestników pierwszego odcinka.

Sponsorowane

Żona ministra w Top Model

Marianna Schreiber wzięła udział w castingu do sławnego programu TVN. Jej występ wzbudził ogromne poruszenie. Dlaczego? Otóż kobieta jest żoną Łukasza Schreibera, który od 2019 roku pełni rolę ministra-członka Rady Ministrów w drugim rządzie Mateusza Morawieckiego. Okazuje się, że 28-latka wzięła udział w Top Model w tajemnicy przed mężem!

Instagram

Cześć mam na imię Marysia, spełniam się zawodowo jako nauczycielka dzieci ze spektrum autyzmu. Urodziłam się i mieszkam w Warszawie, gdzie poznałam mojego męża, mam 6-letnią córkę. Pomysł na udział w programie „Top Model” to jest moje marzenie z wieku nastoletniego. Pochodzę z dość biednej rodziny i to był moment nie na spełnianie marzeń nastolatki, ale na moment, w którym trzeba stać się dorosłym i w którym trzeba się odbić od dna, żeby osiągnąć coś w przyszłości

Sponsorowane

Marianna Schreiber dostała się do programu

W czasie castingu Marianna była bardzo zestresowana. Od razu zauważyli to jurorzy. 28-latka przyznała wówczas, że przyszła sama, a w dodatku w tajemnicy przed mężem. Po chwili wyznała, że jest on politykiem.

Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną

Instagram

Kobieta zachwyciła jury swoją urodą i chęcią walki o spełnienie marzeń. Zaimponowała też swoją odwagą. Jednogłośnie przeszła do kolejnego etapu.

Niedługo po udziale w Top Model kobieta zamieściła na Instagramie szczery wpis. Przedstawiła w nim kilka faktów ze swojego życia. Wyznała, że występ kosztował ją sporo nerwów. Stres był tak duży, że po castingu wylądowała pod kroplówką.

Instagram
Sponsorowane

Po 1- w życiu przeżyłam wiele stresujących sytuacji (świadomość życia bez Taty, ciężka sytuacja rodzinna, materialna w domu, w którym się wychowywałam, stres przed tym czy ktoś mnie pokocha, stres przed urodzeniem dziecka, stres przed ślubem, stres przed obronami na studiach, stres przed egzaminem na prawo jazdy, stres w pierwszej pracy, stres gdy trenując, spadałam z dużych wysokości). Jednakże ten stres, który towarzyszył mi w Top Model, był takim, jakiego nigdy nie czułam. Cała się trzęsłam, nogi miałam jak z waty, zacisnęły mi się usta i przez to miałam złą wymowę… w końcu po castingach miałam podawaną kroplówkę ze stresu

Instagram

Ciąg dalszy szczerego wyznania

28-latka ponownie odniosła się również do wzięcia udziału w programie bez wiedzy męża. Wyznała, że nigdy wcześniej nie podjęła aż takiego ryzyka. Dodała, że całkowicie odcina się od polityki:

Całkowicie odcinam się od polityki, moi znajomi i przyjaciele świetnie o tym wiedzą, BO MNIE ZNAJĄ. Wiedzą, jaka jestem, co przeżyłam, z czym mi trudno a w reszcie CO JEST PRAWDĄ A CO NIE. Oni nie wyganiają mnie z miasta, bo przeczytali pomówienia w internecie. Internet wszystko przyjmie- takie trudne mamy czasy

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   20-latka umieściła węgorza w prezerwatywie i zaczęła się nim masturbować

   Tragiczna wiadomość z Warszawy. Nie żyje 5-letni chłopiec zatruty grzybami