w

Wypadek Izy z “Gogglebox” na planie. Polała się krew, pilnie przewieziona do szpitala

Iza Zeiske znana jest głównie z programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Ostatnio wzięła udział w nagraniach do “99. Gra o wszystko”. W czasie kręcenia materiału uległa wypadkowi i musiała zrezygnować z dalszego udziału w show. Co takiego się stało?

Sponsorowane

Wypadek Izy z “Gogglebox…”

87-latka zyskała sporą rzeszę fanów. Popularność przyniósł kobiecie udział w programie “Goggoebox. Przed Telewizorem”. Polega on na tym, że bohaterowie oglądają różne seriale, reality show, itp. emitowane w telewizji i na żywo je komentują. Nie da się ukryć, że Iza jest tam barwną postacią. Stacja TTV zaproponowała jej udział w kolejnym programie – “99. Gra o wszystko”.

Tym razem format programu opiera się o rywalizację. Jednak do wyzwań podchodzi się nie w pojedynkę, a w towarzystwie bliskiej osoby. W przypadku Izy, okazał się nią być jej mąż. Jedna z konkurencji okazała się tragiczna w skutkach. 87-latka uderzyła się głową o twardą powierzchnię i polała się krew.

Wypadek na planie programu “99. Gra o wszystko”

Sponsorowane

Otóż wyzwanie polegało na pokonaniu przeszkód. Podczas wyminięcia jednej z nich konieczne było trzymanie partnera lub partnerki “na barana”. Iza wskoczyła na plecy męża. Oboje tuż po starcie stracili równowagę i przechylili się do przodu. “Jezu Bogusz… Bogusz, Jezu, nie. Ta du*a, Bogusz” – Iza dopingowała drugą połówkę na kilka sekund przed wypadkiem.

Na Instagramowym profilu TTV udostępniono nagrania, na którym widać Izę tuż po wypadku. Zdaje się, że na chwilę straciła przytomność. Z tyłu jej głowy leje się krew. Na miejscu służby ratunkowe natychmiast udzieliły kobiecie pierwszej pomocy. Jednak niezbędna okazała się wizyta w szpitalu. Całe szczęście okazało się, że nic poważnego nie dolega kobiecie.

Wypadek wyglądał naprawdę groźnie. Inne osoby, które również brały udział w zadania były przerażone. Laluna z “Królowych życia” tak skomentowała sytuację: “Widząc tę konkurencję, wiedziała, że prędzej czy później coś tutaj się odwali”. Podobne zdanie miała Agnieszka Kotońska z “Gogglebox. Przed telewizorem” – “No chce mi się płakać, bo Iza jest naprawdę bliską mi osobą”. Producenci podjęli decyzję, by nie wznawiać wspomnianej konkurencji.

Program opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie Izy po wypadku. Jest w objęciach męża, a na jej twarzy widać uśmiech. Na głowie ma bandaż. Całe szczęście wypadek okazał się łagodniejszy, niż na samym początku wyglądał.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

9 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Taką emeryturę otrzymałaby teraz Katarzyna Skrzynecka. Śmiech przez łzy

    1500 złotych za jedną złotówkę? Przeszukaj portfel, być może to Ty ją masz!