w

“Ślub od pierwszego wejrzenia”. Po pierwszym seksie z żoną doprowadził ją do łez

Takiego obrotu spraw australijskiej wersji programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” nikt się nie spodziewał. Z pozoru cichy twardziel, Harrison, skradł serce wrażliwej Bronte. Para pobrała się, a kiedy małżeństwo zostało skonsumowane mężczyzna oświadczył, że chce rozwodu. Ich miesiąc miodowy trwał zaledwie jedną noc.

Sponsorowane

Rzucił swoją żonę zaraz po ślubie

Nic nie zapowiadało, że ta dwójka zakończy swój związek w tak błyskawicznym tempie. W pierwszych dniach, kiedy kręcony był program, Harrison bezustannie komplementował swoją wybrankę. Po kolejnych kieliszkach wina jego wynurzenia stawały się coraz bardziej zobowiązujące. W końcu para poszła o krok dalej – do łóżka.

W przypadku innych par seks przeważnie wzmacniał uczucia między dwójką ludzi. Tym razem było jednak inaczej. Kamery nagrały jeszcze nad ranem Harrisona w łóżku ze smutną i zniesmaczoną miną.

Wczoraj przespaliśmy się ze sobą i chemia po prostu się zmieniła — podsumował mężczyzna.

Sponsorowane

Co na to wszystko Bronte? Kobieta również nie była w najlepszym stanie emocjonalnym. Jak zauważyła, mąż podszedł do ich zbliżenia kompletnie pozbawiony uczuć.

Dla mnie seks nie jest tylko doznaniem fizycznym. Muszę być podniecona uczuciowo (…) a on mówi, nie potrzebuję tego, po prostu potrzebuję fizyczności (…) to było takie ponaglone, że nie było w tym emocji.

Nieudany seks

Mimo wszystko żona chciała dać mężowi szansę i spędzić z nim kolejny dzień. Jednak ten nie przystanął na propozycję, jak przyznał: “Szczerze mówiąc, potrzebuję trochę czasu na osobności”. Para spędziła dzień oddzielnie. Spotkali się jednak na kolacji, wówczas padły kolejne bolesne słowa. Harrison postawił na szczerość, która okazała się naprawdę brutalna. Kiedy Bronte powiedziała, że uważa go za niezmiernie atrakcyjnego, ten odrzekł:

Czy ja czuję do ciebie pociąg seksualny? Szczerze? Nie w tym momencie. Było między nami sporo chemii na początku, ale teraz jej nie ma. Myślę, że kiedy uprawialiśmy, no wiesz, seks… Myślę, że brakowało w nim namiętności. Czułem, że to był punkt zwrotny tego, co między nami złego zaszło. Potrzebuję czasu, żebyś mnie znów podniecała.

W czasie kiedy Harrison mówił, po twarzy jego małżonki płynęły łzy. Na koniec jego wypowiedzi powiedziała, że na tym chce zakończyć tę kolację i wyszła. Po zakończeniu zdjeć do programu para rozstała się.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Czwórka dzieci w szpitalu. Niestety, 6-letni chłopiec nie miał tyle szczęścia

   Omenaa Mensah

   Omenaa Mensah dla Forbes Woman. Szczery wywiad! Kim był dla niej Mariusz Walter?