w

Tak Dorota Wellman wyglądała 30 lat temu. Po sieci krąży nietypowe zdjęcie

Dorota Wellman jest polską dziennikarką, prezenterką i producentką programów zarówno radiowych, jak i telewizyjnych. Dziś ma 61 lat, a swoją obecną popularność zawdzięcza głównie TVN. Niewiele osób pamięta, że na początku swojej kariery zawodowej pracowała w TVP. W internecie krąży zdjęcie z jednego z pierwszych programów, które prowadziła. jest nie do poznania.

Sponsorowane

Kariera Doroty Wellman

Swoją karierę w mediach Dorota rozpoczęła od radia. Prowadziła audycje w stacji Solidarność, a następnie w Esce. Szybko dostrzeżono drzemiący w niej talent i awansowała na stanowisko dyrektorki programowej. Z kolei w latach 90. związała się z Telewizją Polską. Współtworzyła tam m.in. magazyn kulturalny Goniec. Kadry z odcinka programu wyemitowanego w 1995 roku trafiły jakiś czas temu do sieci.

Dorota Wellman na zdjęciu sprzed 30 lat

W sieci pojawiło się zdjęcie Doroty z czasów, gdy pracowała właśnie dla TVP. Nie da się ukryć, że fotografia zrobiła niemałą furorę. Dziennikarka wygląda na niej zupełnie inaczej, niż dzisiaj. Wellman siedzi przy stole z założonymi rękami i wpatruje się prosto w kamerę. Ma na sobie jasnoszary żakiet. Fryzura aż tak nie różni się od tej, którą nosi dzisiaj. Włosy są dość krótko obcięte, ale uwagę skupia na sobie wycięta w “ząbki” grzywka, modna w tamtym czasie.

Sponsorowane

“Ładna, młoda, mądra kobieta” – komentują internauci.

Przez jednych krytykowana, przez drugich uwielbiana

Dorota Wellman znana jest z poczucia humoru i dużego dystansu do siebie. Chętnie porusza i komentuje kwestie dotyczące swojego życia prywatnego, czy też wyglądu. W wywiadzie udzielonym Plejadzie przyznała, że jest często krytykowana, z powodu nadwagi.

Pracując w telewizji, codziennie jestem poddawana krytyce. W komentarzach nazywają mnie grubą świnią, baleronem (…). Przejmują mnie tylko uwagi dotyczące mojej pracy. To jest istotne. Jeśli komuś kojarzę się ze świnią to trudno.

Wellman wyjaśniła również, że przyczyną dodatkowych kilogramów są problemy zdrowotne, z którymi się boryka.

Choroba, która mnie dotknęła, powoduje otyłość i choćbym stanęła na głowie i zrobiła pirueta, to nie będę szczupła. Ćwiczę, jem zdrowo, dbam o siebie, jestem pod opieką lekarzy, ale z pewnymi rzeczami nie wygram.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

7 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Prowadząca “Magię nagości” osłupiała. On ma “największego członka na świecie”

    Zima znów zaatakuje. Przed nami siarczysty mróz i potworne śnieżyce